Logo

Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līga iesaistās NFT pasaulē

Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līga iesaistās NFT pasaulē

  Digitālo risinājumu uzņēmums “Cryplect” sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību un Igaunijas Basketbola federāciju piedāvā veidot Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas klubu spēlētāju un spēļu spilgtāko mirkļu NFT (non-fungibletokensunikāladatu vienība) kolekcijas, kā arī aizsāks uz NFT balstītu spēli CryplectPlay. 

Cryplect platformai pievienojušies visi seši Pafbet līgā spēlējoši Latvijas klubi – “VEF Rīga”, BK “Ventspils”, BK “Ogre”, BK “Liepāja”, ‘VALMIERA GLASS VIA” UN “Latvijas Universitāte” – kā arī septiņas no astoņām Igaunijas komandām (izņemot “Tallina Kalev”). 

  Cryplect” vēlas vienot basketbola fanus ar viņu iecienītajām komandām un spēlētājiem. 

Cryplect” piedāvāto NFT saturu veido oficiāli licencētas digitālās kartītēs vai īsos videosižetos fiksēti spilgti spēles mirkļi. Piedāvājums pieejamswww.cryplect.com. NFT tiek izplatīti komplektos. Pirmie divi komplekti ir pilnībā izpārdoti, trešais ir pieejams no 31. janvāra. Cryplect mērķis ir publicēt vienu NFT komplektu katru mēnesi. Publicēšanas laiks tiks paziņots Discord un sociālo mediju kanālos. 

Lai sagādātu faniem aizraujošu izklaidi, “Cryplect” izstrādā spēli, kas būs saistīta ar Pafbet Latvijas – Igaunijas līgu un tiks sākta februāra vidū. To spēlēt būs viegli: “Cryplect” lietotāji izvēlēsies spēlētāju NFT iedomātai ideālai basketbola komandai un sacentīsies ar citiem lietotājiem. Punkti tiks piešķirti atbilstoši izvēlēto spēlētāju faktiskajam sniegumam reālajā spēlē. Spēlētāju NFT var iegūt no pārdotajiem komplektiem vai nopērkot no citiem īpašniekiem. 

Cryplect faniem piedāvās arī citus aizraujošus izaicinājumus. Fani savu kolekciju varēs papildināt ar retiem un īpašiem NFT, piedaloties dažādos izaicinājumos. Ar pirmo komplektu aktivizējas arī pirmie trīs izaicinājumi: 

  1.  savāc piecu 2000. gadā vai vēlāk dzimušu spēlētāju NFT; 

  1. savāc trīs spēlētāju NFT ar vienādu krekla numuru; 

  1. savāc vienas konkrētas komandas NFT. 

 NFT var iegādāties no komplektiem vai pēcpārdošanā no citiem faniem.  

Izaicinājumi un uzvarētāji tiks paziņoti sociālajā kanālā Discord, kur tiks publicēti nākamie jaunās kolekcijas izaicinājumi. 

No neto ieņēmumiem komandas saņems 70%, Cryplect – 30%. 

Cryplect sāka ražot NFT, jo mēs ticam to patiesajai vērtībai un tiecamies uz ilgāku NFT darbības laiku. Mēs strādājam katru dienu, lai padarītu Cryplect platformu par vietu, kur fani var nākt, lai atbalstītu un atrastu savus favorītus,” uzsver “Cryplectvaldes priekšsēdētājsMareks Keskīls. 

Informāciju sagatavoja: 

LBS Mārketinga nodaļa  

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!