Logo

Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas spēles sadarbībā ar Tet skaties Sportacentrs.com

Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas spēles sadarbībā ar Tet skaties Sportacentrs.com

Latvijas sešu labāko basketbola komandu aizraujošajām savstarpējām spēlēm un principiālajām cīņām ar Igaunijas komandām ir iespēja sekot līdzi  Sportacentrs.com TV un interneta platformā – gan tiešraidē, gan atkārtojumos. Ar tehnoloģiju un izklaides uzņēmuma Tet atbalstu skatītājiem regulāri tiek piedāvāts augsta līmeņa basketbols.  

Ievērojot Ministru kabineta noteiktos ierobežojumus, no 2021. gada 21. oktobra līdz 2021. gada 15. novembrim Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēles notiek bez skatītāju klātbūtnes, bet interesenti visam notiekošajam var sekot līdzi attālināti.

Gan noteikto ierobežojumu laikā, gan sezonas turpinājumā līdz pat tās noslēgumam Latvijā notiekošās Latvijas un Igaunijas labāko basketbola komandu spēļu tiešraides ar Tet  atbalstu varēs redzēt Sportacentrs.com TV kanālā un interneta platformā. Izklaides platformā Tet+ un Helio interaktīvajā televīzijā tām var sekot līdzi ne tikai televizora ekrānā, bet arī datorā un viedtelefonā jebkurā vietā Latvijā sev ērtā laikā, kā arī azartiskākos momentus un labākos sporta cīņas kadrus skatīties vēlreiz.

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas ceturtajā čempionātā 14 komandas līdz 20. martam izspēlēs divus apļu turnīrā, kam sekos izslēgšanas spēles un četru labāko komandu finālturnīrs. Igauniju pārstāv astoņi klubi, Latviju – seši.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!