Logo

Pafbet Latvijas – Igaunijas līga: jaunie sadarbības partneri nodrošina stabilitāti un priekšnoteikumus attīstībai

Pafbet Latvijas – Igaunijas līga: jaunie sadarbības partneri nodrošina stabilitāti un priekšnoteikumus attīstībai

Ilgtermiņa līgums ar ģenerālsponsoru, jaunu sadarbības partneru nodrošinātās unikālas filmēšanas iespējas un 15 sportiski godkārīgas komandas uz starta līnijas – piektdien, 27. septembrī, Ogrē un Tallinā notiks Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas otrās sezonas pirmās spēles.

Trešdien, 25. septembrī, sezonas atklāšanas preses konferencē tirdzniecības centrā “Domina” līgas vadītāji, atbalstītāji, kā arī Latvijas klubu pārstāvji iepazīstināja ar Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas aktualitātēm.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

“Apsveicu ar jaunās klubu sezonas sākumu – piektdien startē Pafbet Latvijas – Igaunijas līga, nākamnedēļ sāksies arī Ramirent LBL2 un LBL3 čempionāti.

Par spīti sporta attīstībai nelabvēlīgajai likumdošanai un ekonomiskai situācijai, kopējais komandu skaits Latvijas līgās ir audzis. Tas apliecina, ka basketbolam ir stabilas saknes visā Latvijā. Tās nodrošina iespēju pārlaist arī nelabvēlīgus brīžus, kad kādam klubam nākas uz kādu sezonu atkāpties pakāpi zemāk.

Lai sistēma darbotos ilgtermiņā, svarīgi veidot stabilu sadarbību ar mūsu partneriem.

Ilgtermiņa līgums ar “Pafbet” sekmēs līgas attīstību, nodrošinot labvēlīgu vidi mūsu klubu organizatoriskajai un sportiskajai izaugsmei.

Sadarbība ar uzņēmumu “Levira” dod iespēju 43 zālēs uzstādīt kameras automatizētai filmēšanai. Šo ilgtermiņa ieguldījumu izmantos gan Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas, gan 2. un 3. divīzijas komandas. Informācija par interneta vietnēm, kurās varēs redzēt spēles, sekos tuvākajās dienās.

Jau sesto gadu turpinām sadarbību ar uzņēmumu “Ramirent”, kas kļuvis par LBL2 ģenerālsponsoru.

Turpinās sadarbība ar “Tet: un Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas spēles sestdienās būs redzamas Best4sport TV.

Veiksmīgu sezonu visiem dalībniekiem, mūsu atbalstītājiem un skatītājiem!”

Pafbet mārketinga vadītājs Rihards Streiķis:

“Uzņēmums “Paf” pieredzi, atbildību un profesionalitāti krājis gadiem ilgi, darbojoties sešās valstīs. Tagad esam liela izaicinājuma priekšā. Izaicinājuma padarīt basketbolu līdzjutējiem pozitīvā nozīmē skaļāku un interesantāku. Ticam, ka to varam panākt, jo jau tagad ir laba augsne – paldies Latvijas un Igaunijas basketbola organizācijām, kuras izveidojušas lielisku projektu. No mūsu puses visiem basketbola atbalstītājiem varu solīt interesantu sezonu – ne tikai laukumos.”

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas valdes loceklis Latvijas basketbola līgu direktors Edgars Bērziņš:

““Levira” nodrošinās 43 zāļu aprīkošanu ar kamerām, kas ne tikai padarīs basketbolu pieejamāku, bet arī nodrošinās klubu treneriem iespēju filmēt un analizēt savus treniņus, menedžeriem un organizatoriem palīdzēs operatīvāk un ērtāk komunicēt spēļu video saturu, bet tiesnešiem nodrošinās iespēju redzēt video atkārtojumus.”

“Levira” izpilddirektora vietnieks Mēliss Antons:

“Sadarbība ar Latvijas Basketbola savienību dos iespēju basketbola spēļu producēšanā sasniegt jaunu kvalitātes līmeni, izmantojot inovatīvu kameru sistēmu. Ceru, tas palīdzēs gan audzēt basketbola auditoriju, gan paplašinās funkcionalitāti, nodrošinot jaunas iespējas treneriem un klubiem.”

**

Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas čempionātā 2019./2020. gada sezonā piedalīsies 15 komandas – Latvijas vienības BK “Ventspils”, “VEF Rīga”, BK “Ogre”, “Jūrmala/Betsafe”, “Latvijas Universitāte”, “Valmiera Glass VIA” un BK “Liepāja”, kā arī Igaunijas komandas Tallinas “Kalev/Cramo”, “Tartu Ulikool”, “Rapla”, “Taltech”, “Parnu Sadam”, “Valga/Valka”,  “TLU Kalev” un Rakveres “Tarvas”.

No 27. septembra līdz 2020. gada 22. martam komandas sacentīsies divu apļu turnīrā. Astoņas labākās kvalificēsies ceturtdaļfinālā, kur sacentīsies sērijās līdz 2 uzvarām. Līgas čempionus noskaidros Final 4 turnīrā 3. un 4. aprīlī, pēc tam notiks abu valstu čempionātu izslēgšanas turnīri.

Latvijā oficiālo spēļu sezonu piektdien, 27. septembrī, atklās pērnās sezonas valsts čempionāta bronzas sērijas dalībnieku duelis  BK “Ogre” – “Jūrmala/Betsafe” (sākums plkst.19; tiešraide Best4sport TV). Tajā pašā dienā Tallinā spēlēs “Kalev/TLU” – “AVIS Utilitas Rapla”,

Svētdien, 29. septembrī, plkst.14 sāksies pirmā spēle Liepājā, kur viesosies līgas jaunpienācēji Rakveres “Tarvas” ar latviešu speciālistu Juri Umbraško priekšgalā. Tajā pašā dienā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” viesosies Pērnavā.

Trešdien, 2. oktobrī, turnīrā iesaistīsies pārējās trīs Latvijas komandas: “VEF Rīga” un “Latvijas Universitāte” savā starpā tiksies Elektrum Olimpiskajā centrā, bet BK “Ventspils” viesosies Liepājā.

Pilns spēļu kalendārs publicēts basket.lv.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!