Logo

Startē Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas “Fantasy” spēle

Startē Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas “Fantasy” spēle

Pafbet Latvijas – Igaunijas līga sadarbībā ar līgas ģenerālsponsoru “Pafbet” un Latvijas tehnoloģiju un izklaides pakalpojumu sniedzēju SIA "TET", ir izveidojuši savu “Fantasy” spēli, kurā var iesaistīties ikviens – izveidojot savu komandu, izvēloties konkrētus līgas klubu spēlētājus, izstrādājot un attīstot savu stratēģiju, kā arī izmantojot iespēju mainīt un iegādāties jaunus spēlētājus. 

“Fantasy” spēle ir izklaidējošs projekts, kas ikvienu basketbola cienītāju motivē aktīvāk sekot Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas ikdienas aktualitātēm, komandu un spēlētāju attīstībai. Krājot “Fantasy” spēles punktus un izaicinot konkurentus, spēles dalībniekiem tiek dota iespēja cīnīties par SIA “Tet” sagādāto galveno balvu – “Apple Iphone 13”.  

Latvijas basketbola līgu direktors Kristaps Janičenoks: “Fantasy spēles ir ļoti populāras basketbola un arī citu sporta veidu līdzjutēju vidū.  Latvijas un Igaunijas basketbola sabiedrībai, tā būs jauna pieredze. Esmu pārliecināts, ka tai ir liels potenciāls, piedāvājot jaunu skatījumu uz Latvijas un Igaunijas basketbolu un palielinot mūsu turnīra popularitāti. Liels paldies mūsu pastāvīgajiem partneriem Pafbet un TET par iesaistīšanos šīs aizraujošās iespējas īstenošanā.” 

Pafbet mārketinga vadītājs Latvijā Rihards Streiķis: “Jaunā aplikācijas platforma būs papildus iespēja basketbola draugiem azartiskāk sekot līdzi Pafbet Latvijas-Igaunijas līgas spēļu rezultātiem. Savukārt basketbola klubiem un spēlētājiem nostiprināt savu atpazīstamību un tiešo saikni ar līdzjutējiem.” 
 
Tāpat kā Fantasy spēle, Google Play un App Store būs pieejama arī Latvijas - Igaunijas basketbola līgas aplikācija, kurā būs iespēja sekot līdzi aktuālajam spēļu grafikam, turnīra tabulai un līgas rezultātiem. 
Aplikācijā būs iespēja pievienoties Fantasy spēlei un sekot iknedēļas aktivitātēm, ar dažādu balvu fondu. 

Igaunijas līgu vadītājs Henrijs Ausmā ir ļoti priecīgs gan par jauno lietotni, gan Fantasy spēli: “Tā ir lieliska ziņa gan Igaunijas, gan Latvijas basketbola līdzjutējiem - kopā ar Pafbet mums būs kaut kas jauns un aizraujošs, kas palīdzēs padarīt basketbolu vēl populārāku abās valstīs!” 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!