Logo

Trešie ziemassvētki 27. decembrī: trīs sērijas interesanta basketbola ar aizraujošām starpspēlēm

Trešie ziemassvētki 27. decembrī: trīs sērijas interesanta basketbola ar aizraujošām starpspēlēm

Piparkūku un pīrāgu, karsto dzērienu un skuju aromātu šogad papildinās basketbola dāvātās emocijas – svētdien, 27. decembrī, Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līga rīko Trešos Ziemassvētkus! Best4sport TV tiešraidē dienas garumā varēs sekot trīs komandu pāru principiālajiem dueļiem laukumā, kā arī dzirdēt gan notikumu dalībnieku, gan leģendāru basketbola personību komentārus un ekspertu diskusijas studijā.

Trešie Ziemassvētki risināsies Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, stingri ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Tribīnēs nevarēs būt skatītāji un maksimāli tiks samazināti dalībnieku savstarpējie kontakti ārpus basketbola laukuma.

Par svētku noskaņu gādās zāles un studijas noformējums, kā arī īpašās retro formas, kādās laukumā dosies visu sešu komandu pārstāvji. Savukārt pretinieku pāri garantēs sportisko intrigu, jo neitrālajā zālē savā starpā cīnīsies principiāli sāncenši.

Būs augstskolu duelis: “Valmiera Glass VIA” – “Latvijas Universitāte”.

Būs zemtekstu duelis “bijušais treneris pret bijušo komandu” un “bijušais audzēknis pret bijušo treneri” jeb cīņa par 3. vietu BK “Ogre” – BK “Liepāja”.

Būs pretstāve, kam papildus komentāri nav nepieciešami: “VEF Rīga” – BK “Ventspils”.

Latvijas Basketbola līgu direktors Kristaps Janičenoks:

“Īpašie apstākļi mudina meklēt īpašus risinājums. Laikā, kad iespējas satikties un pulcēties ir stipri ierobežotas, vēlamies dažādot izklaides piedāvājumu TV skatītājiem, jo Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas basketbola spēlēs, atšķirībā no “Ziemassvētku jampadrača”, “Viens pats mājās” un citiem tradicionālajiem kino piedāvājumiem, scenārijs katrai spēlei tiek rakstīts no jauna un atrisinājums iepriekš nav paredzams. Paldies klubiem, kuru atbildīgā rīcība līdz šim veicinājusi drošu sacensību norisi un atsaucība darīs mūsu kopīgos svētkus vēl interesantākus. Paldies mūsu atbalstītājiem Pafbet, Ramirent, Helio, Molten, “Veselības centrs 4” un sadarbības partneriem Best4sport TV, kuru radošā enerģija šos basketbola svētkus padarīs īpašus.”

Trešos Ziemassvētkus atbalsta: Pafbet, Ramirent, Helio, Molten, Veselības centrs 4 un Best4sport TV.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!