Logo

Var iegādāties biļetes uz OlyBet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas finālturnīra spēlēm Tallinā

Var iegādāties biļetes uz OlyBet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas finālturnīra spēlēm Tallinā

OlyBet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas Final 4 turnīrs notiks 5. un 6. aprīlim Tallinā, Saku Suurhall. Lai gan četras labākās komandas noskaidrosies /. aprīlī, jau notiek biļešu tirdzniecība uz sezonas izšķirošajiem notikumiem – pusfināla un fināla spēlēm (biļetes var iegādāties šeit).

Latvijas Basketbola līgu direktors Edgars Bērziņš ir pārliecināts, ka intriga saasināsies ceturtdaļfināla sērijās, kas notiks marta pēdējās nedēļās.

Final 4 formāts ir piemērots, lai veidotos intriga – komandai vajadzīga tikai viena uzvara, lai sasniegtu finālu. Ceru, ka pirmā apvienotā turnīra galvenā trofeja ceļos uz Latviju!”

Igaunijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Keio Kuhi uzskata, ka Final 4 turnīra rīkošana Tallinā ir lielisks notikums Igaunijas basketbola faniem, taču arī liels izaicinājums organizatoriem.  

 “Protams, esam priecīgi, ka pirmais apvienotās līgas finālturnīrs norisināsies Tallinā. Sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību, basketbola klubu “Kalev/Cramo” un “Ekspress Media” vēlamies radīt neaizmirstamu jaunās līgas pirmās sezonas kulmināciju. Gaidāmi ļoti interesanti basketbola dueļi, kā arī dažādas izklaides skatītājiem. Igaunijas faniem ir liela atbildība, lai palīdzētu pirmo trofeju noturēt Igaunijā.”

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas ceturtdaļfināla sērijās tiekas: BK "Ventspils" - "Parnu Sadam", "VEF Rīga" - "AVIS Utilitas Rapla", "Kalev/Cramo" - "Tartu Ulikool", BK "Ogre" - "TALTECH".

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!