Logo

Pafbet Latvijas e-Basketbola līgas spēles arī FIBA YouTube kanālā

Pafbet Latvijas e-Basketbola līgas spēles arī FIBA YouTube kanālā

Otrdien, 28. aprīlī, Pafbet Latvijas e-Basketbola līgas turnīrā notika divas spēles, kuras varēs redzēt Best4sport TV, Latvijas Basketbola savienības YouTube kanālā un pirmo reizi arī Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) YouTube kanālā. Plkst.18:30 sāksies spēle BK “Ogre” – “Valmiera Glass VIA”, plkst.19:05 “Latvijas Universitāte” – “VEF Rīga”.

Pafbet Latvijas e-Basketbola līgā sešas komandas no 21. aprīļa līdz 12. maijam izspēlēs apļa turnīru. Jau aizvadītas četras spēles un turnīra tabulas priekšgalā ar divām uzvarām izvirzījusies BK “Ventspils” komanda. Otrdien ventspilniekiem līdzās nostāsies arī pirmajā kārtā uzvarējušo komandu “Latvijas Universitāte” un “VEF Rīga” savstarpējā dueļa uzvarētāji.

E-basketbola attīstībai pievēršas arī FIBA, atbalstot nacionālo federāciju iniciatīvas.

FIBA ģenerālsekretārs Andreass Zagklis:

“Esam ļoti priecīgi par iespēju atbalstīt Latvijas Basketbola savienību, ar FIBA YouTube kanāla starpniecību darot Latvijas e-Basketbola līgas spēles pieejamas mūsu globālajai auditorijai. Tā ir lieliska iespēja šajā izaicinājumiem bagātajā laikā basketbola cienītājiem piedāvāt alternatīvu saturu.”

Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis:

“Starp tradicionālo basketbolu dzīvajā vidē un e-basketbolu virtuālajos laukumos ir daudz atšķirību, taču kopīga ir latviešu vēlme ātri uztvert jaunas idejas, meklēt radošus risinājumus un būt starp pirmajiem, kas atsaucas jauniem izaicinājumiem. Šīs īpašības Latvijas Basketbola līgai un mūsu klubiem pavērušas unikālu iespēju uzrunāt starptautisku auditoriju, sekmējot Latvijas basketbola atpazīstamību un nostiprinot autoritāti. Baudīsim e-basketbola spēles un turpināsim būt fiziski aktīvi, lai godam sagaidītu dienu, kad atsāksies cīņas reālajos laukumos.”

Pafbet Latvijas e-Basketbola līgas pamatturnīra četras labākās komandas kvalificēsies Final 4 turnīram.  Pirmās sezonas čempionus plānots noskaidrot izslēgšanas spēlēs 23. maijā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!