Logo

Aldaris LBL: pirmajā finālsērijas mačā Valmierā pārāki viesi

Aldaris LBL: pirmajā finālsērijas mačā Valmierā pārāki viesi

Spēles pirmās minūtes ritēja gluži kā pēc valmieriešu uzrakstīta scenārija. Armanda Šķēles un "Valmiera/ORDO" rezultativitāte pēc nospēlētām četrām minūtēm ļāva mājiniekiem atrasties vadībā ar 13:2. Ceturtdaļas vidū, pēc "lekcijas" minūtes pārtraukumā, sapurinājās "VEF Rīga" komanda, sākot samazināt rezultāta starpību. Pirmās desmit minūtes noslēdzās ar Džoša Harelsona precīzu metienu. Pēc tā "Valmiera/ORDO" atradās vadībā ar 14:11.

Otrās ceturtdaļas sākumā „trejaci” realizēja Aigars Šķēle, bet Jāņa Kaufmaņa gūtie punkti ļāva atjaunot desmit punktu pārsvaru, panākot 23:13. Latvijas čempionvienība atkal samazināja rezultāta starpību, bet Mārtiņa Laksas pustālais metiens atļāva "Valmiera/ORDO" doties puslaika pārtraukumā atrodoties vadībā ar 33:27.

Otro puslaiku valmierieši atkal sāka ar izrāvienu. Kvameina Mičela „trejacis” panāca +9 mājiniekiem, bet atkārtojās iepriekšējo ceturtdaļu scenārijs un "VEF Rīga" samazināja rezultāta starpību. Trešā ceturkšņa vidū komandām viena punkta starpība. Divas minūtes pirms ceturtdaļas noslēguma Džošs Harelsons pirmo reizi spēlē izvirzīja vadībā "VEF Rīga" komandu un pirms noslēdzošās ceturtdaļas Valmieras komanda atradās iedzinējos ar 47:51.

Izšķirošo ceturksni ar precīzu „trejaci” iesāka Akselis Vairogs, panākot minimālu starpību, tomēr valmieriešiem spēles vadību pārņemt neizdevās. Rīgas komanda sāka audzēt pārsvaru, bet valmieriešu metieni spītīgi nekrita grozā. "VEF Rīga" pārsvars noslēdzošajās minūtēs sasniedza desmit punktus, kurus atspēlēt vairs neizdevās un ar rezultātu 59:70 "Valmiera/ORDO" piedzīvoja zaudējumu pirmajā finālsērijas spēlē. Līdz ar to rezultāts sērijā kļuvis 0-1. Sērijas otrais mačs jau svētdien, 22. maijā, plkst. 19:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā.

"Valmiera/ORDO" - "VEF Rīga" 59:70 (14:11, 19:16, 14:24, 12:19)

"Valmiera/ORDO":Aig. Šķēle 9, Arm, Šķele 8, Blaus 8, Bērziņš 7, Mičels 6, Kaufmanis 6, Laksa 5, Rozītis 5, Vairogs 5, Jonāts

"VEF Rīga": Bostiks 15, Harelsons 12, Mejeris 11, Kruss 10, Bērziņš 6, Meiers 6, Geks 6, Smits 3, Mailzs 1, Jakovičs, Strēlnieks

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!