Logo

Aldaris LBL: "Valmiera/ORDO" pirmā iespēja iekļūt LBL finālā

Aldaris LBL:

Sērijā starp "Valmiera/ORDO" un "Liepāja/Triobet" pirmās divas spēles pārliecinoši kontrolējusi Roberta Štelmahera trenētā komanda. Valmierieši šajā sērijā ne uz mirkli nav atradušies iedzinējos, iegūstot pārsvaru abās spēlēs jau no maču sākuma. Pusfināla pirmajā spēlē savā laukumā valmierieši uzvarēja ar 68:55. Sērijas otrajā mačā vidzemnieki bija panākuši pat +23, bet spēle noslēdzās ar rezultātu 80:71.

Spēlē Liepājā "Valmiera/ORDO" rezultatīvākais spēlētājs ar 14 gūtiem punktiem bija komandas vienīgais leģionārs Kvameins Mičels. Attiecīgi ar 12 un 11 punktiem komandā izcēlās Aigars Šķēle un Mārtiņš Laksa. "Liepāja/Triobet" sastāvā 16 punktus guva Klāvs Čavars, bet ar 12 punktiem atzīmējās Kriss Ričards.

Valmieras basketbola vēsturē līdz šai sezonai valmierieši pusfināla sērijā bija spēlējuši piecas reizes. Pagaidām vēl ne reizi valmieriešiem nav izdevies pārvarēt pusfināla barjeru, savukārt bronzas sērijā uzvarēts trijās no piecām reizēm. Ja šosezon izdosies pusfināla sērijā uzvarēt vēl vienu spēli, "Valmiera/ORDO" iekļūs Latvijas Basketbola līgas finālā, ierakstot jaunu lapaspusi pilsētas basketbola vēsturē.

"Valmiera/ORDO"

Aizsargi: Kvameins Mičels, Aigars Šķēle, Armands Šķēle, Jānis Kaufmanis, Raimonds Gabrāns

Uzbrucēji: Mārtiņš Laksa, Ervīns Jonāts, Artūrs Bērziņš, Akselis Vairogs, Mārtiņš Vīņauds

Centri: Lauris Blaus, Dāvis Rozītis, Viktors Iļjins

Treneris: Roberts Štelmahers

"Liepāja/Triobet"

Aizsargi: Deivids Hikss, Kriss Ričards, Mikus Sokolovs, Toms Leimanis, Jānis Antrops, Elvis Šukteris, Kārlis Grigaļūns

Uzbrucēji: Džordžs Dželetovičs, Gints Antrops, Ingars Aizpurs, Roberts Krastiņš

Centri: Klāvs Čavars, Kārlis Garoza

Treneris: Uvis Helmanis

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!