Logo

Aldaris LBL: "Valmiera/ORDO" turpina rakstīt vēsturi, iekļūstot finālā

Aldaris LBL:

Spēles pirmajā uzbrukumā Kriss Ričards realizēja 3 punktu metienu, pirmo reizi šajā sērijā nostādot valmieriešus iedzinēju pozīcijā. Artūra Bērziņa „trejacis” ātri izlīdzināja rezultātu, bet liepājnieki uz brīdi atguva vadību. Mača trešajā minūtē Jānis Kaufmanis izlīdzināja rezultātu (8:8) un mirkli vēlāk Lauris Blauss pārņēma vadību "Valmiera/ORDO" komandai. Turpmākā spēle risinājās gluži kā pēc "Valmiera/ORDO" sarakstīta scenārija. Pirmās ceturtdaļas izskaņā Artūrs Bērziņš un Kvameins Mičels turpināja audzēt mājinieku pārsvaru, bet ceturtdaļu ar precīzu metienu noslēdza Ervīns Jonāts, panākot 26:19.

Otrās ceturtdaļas ievadā "Liepāja/Triobet" pietuvojās līdz -4, bet "Valmiera/ORDO" atbildēja ar savu ofensīvu, pēc Artūra Bērziņa uzbrukumiem pārsniedzot desmit punktu pārsvaru. Pirmā puslaika noslēgumā valmierieši turpināja kontrolēt spēles gaitu un puslaika pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 54:35.

Pēc sev neveiksmīgā pirmā puslaika "Liepāja/Triobet" spēles otro daļu sāka ar sešu punktu izrāvienu, liekot Robertam Štelmaheram pieprasīt minūtes pārtraukumu. Pēc tā valmierieši savu spēli otrajā puslaikā sakārtoja. Trešajā ceturksnī rezultatīvu sniegumu demonstrēja Aigars Šķēle un, noslēdzoties ceturtdaļai, "Valmiera/ORDO" pārliecinoši soļoja pretī iekļūšanai Latvijas čempionāta finālā - 70:56.

Sērijas noslēdzošo ceturtdaļu valmierieši uzsāka ar septiņu punktu izrāvienu. Rezultatīvi spēli turpināja Kvameins Mičels, valmieriešiem ceturtdaļas vidū panākot +26. Spēles izskaņā iespēja doties laukumā tika dota arī komandas tālākajiem rezervistiem un "Valmiera/ORDO" ar pārliecinošu panākumu 97:73 triumfēja visā sērijā ar 3-0, kļūstot par Latvijas čempionāta finālistiem.

Valmierieši savus fināla pretiniekus gaida no pusfināla sērijas starp "VEF Rīga" un BK "Ventspils", kur pagaidām ar 2-0 vadībā ir Rīgas komanda.

"Valmiera/ORDO" - "Liepāja/Triobet" 97:73 (26:19, 28:16, 16:21, 27:17)

"Valmiera/ORDO": Aig. Šķēle 20 (10rp), Mičels 19, Bērziņš 18, Laksa 10, Rozītis 10, Jonāts 8, Blaus 7, Kaufmanis 2, Iļjins 2, Vairogs 1, Gabrāns, Vīņauds.

 

"Liepāja/Triobet": Ričards 15, Čavars 10, Leimanis 9, Sokolovs 8, Krastiņš 8, G.Antrops 7, Garoza 6, Dželetovičs 6, Aizpurs 2, Šukteris 2, J.Antrops, Grigaļūns.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!