Logo

Brāļi Šķēles kaldina "Valmiera/ORDO" uzvaru pār BK "Jelgava"

Brāļi Šķēles kaldina

"Valmiera/ORDO" uzsāka spēli ar precīziem tālmetieniem. Aiz trīspunktu metiena līnijas precīzs bija Aigars Šķēle, bet divus „trejačus” pievienoja Armands Šķēle, ātri panākot 14:4 un pārsvaru valmieriešiem. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē jelgavnieki pamazām atspēlējās, pietuvojoties līdz divu punktu starpībai, bet, līdz ar ceturkšņa beigu signālu, Mārtiņš Vīņauds realizēja tālmetienu un panāca 20:15 par labu mājiniekiem.

Otro ceturtdaļu labāk iesāka Zemgales komanda, atspēlējoties un pārņemot spēles vadību. Rezultāts saglabājās līdzīgs, bet, pēc labas piespēles no komandas biedra, Dāvis Rozītis izlīdzināja spēles rezultātu un Mārtiņš Laksa ar precīziem soda metieniem ļāva "Valmiera/ORDO" noslēgt puslaiku, atrodoties vadībā ar 39:37. 

Otro puslaiku ar rezultatīviem uzbrukumiem iesāka brāļi Šķēles, bet, neskatoties uz to, trešā ceturkšņa vidū jelgavnieki ar precīziem Andra Justoviča un Kristapa Pļavnieka „trejačiem” pārņēma mača vadību un panāca astoņu punktu pārsvaru viesiem. Mārtiņš Laksa uzsāka mājinieku pakaļdzīšanos, bet Dāvis Rozītis 70 sekundes pirms ceturtdaļas noslēguma izlīdzināja rezultātu. Pirms mača izšķirošās daļas rezultāts bija neizšķirts - 57:57.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā "Valmiera/ORDO" pārņēma vadību, pēc Aigara Šķēles „trejača” sasniedzot sešu punktu pārsvaru. Noslēdzošās ceturtdaļas otrajā pusē jelgavnieki aktīvi centās atspēlēties, pietuvojoties līdz trīs punktiem, bet mājinieku rezultatīvās sadarbības uz Dāvis Rozīti ļāva "Valmiera/ORDO" nosargāt pārsvaru un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 79:73.

"Valmiera/ORDO" - BK "Jelgava" 79:73 (20:15, 19:22, 18:20, 22:16)

"Valmiera/ORDO": Aig, Šķēle 22 (5rp), Arm. Šķēle 19 (7ab), Rozītis 13, Laksa 9 (9ab), Bērziņš 8, Blaus 3, Vīņauds 3, Gabrāns 2, Jonāts.

BK "Jelgava": Pļavnieks 19, Justovičs 14, Čavars 13, Zēbergs 10, Rubenis 9, Šteinbergs 5, Birkāns 3, Šuliausks, Atelbauers.

 

"Valmiera/ORDO" šobrīd ar bilanci 14-5 "Aldaris" LBL turnīra tabulā dala 3./4. vietu ar "Liepāja/Triobet". Valmieriešu nākamā mājas spēle notiks 3. februārī pret "Jūrmala/Fēnikss" komandu.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!