Logo

LU basketbols maijā aicina jauniešus uz dienas nometni

LU basketbols maijā aicina jauniešus uz dienas nometni

Latvijas Universitātes basketbola sistēma 19. un 20.maijā rīkos divu dienu nometni, kuras ietvaros trijos intensīvos un daudzpusīgos treniņos spēlētājiem būs iespēja darboties LU basketbola sistēmas treneru vadībā.

Gaidāmā nometne būs kā turpinājums ziemā aizvadītajai ,,BK LU Attīstības nometnei’’, kuras ietvaros papildus intensīviem treniņiem dienas kārtība tika papildināta ar dažādām informatīvām lekcijām, kas veicināja kā spēlētāju izpratni par profesionālo sportistu vērtībām, tā sevis attīstīšanai svarīgām niansēm, tiesa, tas neliedz šai nometnei pieteikties arī spēlētājiem, kas iepriekš uz BK LU rīkotajām nometnēm nav bijuši. Lai arī gaidāmajā nometnē maija vidū plānots tikai treniņprocess basketbola zālē, daudzpusīgā pieeja individuālās meistarības uzlabošanai kalpos kā jauns atskaites punkts pašiem sportistiem par savām spējām basketbola laukumā, vienlaicīgi palīdzot apzināt tos basketbola elementus, kuriem nākotnē jāpievērš vislielākā uzmanība.

Nometnes galvenais treneris būs Edijs Šlesers, turklāt dalībnieku vidū aicināti pieteikties spēlētāji, kas dzimuši laikā no 1998. līdz 2001.gadam.

Pieteikšanās iespējama līdz 15.maijam, rakstot uz e-pasta adresi sports@lu.lv vai zvanot 27826292. Organizatori informē, ka nometnes dalībnieku skaits ir ierobežots, līdz tādēļ iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.

Plānoto treniņu sākuma laika:
19.maijs – 17:00
20.maijs 10:00 un 15:00

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!