Logo

OlyBet LBL ceturtdaļfināls: “Liepāja/Triobet” izlīdzina rezultātu

OlyBet LBL ceturtdaļfināls: “Liepāja/Triobet” izlīdzina rezultātu

OlyBet Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē pirmdien, 24. aprīlī, “Liepāja/Triobet” ar 85:80 pieveica “Valmiera/ORDO”. Sērijā līdz 3 uzvarām rezultāts 1-1, trešā spēle ceturtdien, 27. aprīlī, Valmierā, ceturtā spēle sestdien, 29. aprīlī, Liepājā.

“Liepāja/Triobet” – “Valmiera/ORDO” 85:80 (sērijā 1-1)

No psiholoģijas viedokļa spēles sižets pirmajā puslaikā atgādināja valmieriešiem, ka izslēgšanas sērijas pirmajā mačā nav par katru cenu jācenšas sasniegt 100 gūto punktu robežu – pārāk maza iespēja, ka pretiniekus tādā veidā izdosies pilnīgi demoralizēt, toties ļoti iespējams, ka smagā sagrāve viņus maksimāli motivēs nākamajai cīņai.

No sportiskā viedokļa liepājniekiem šoreiz izdevās panākt līdzsvaru cīņā pie groziem (atlēkušās 44-45; pirmajā mačā bija 27-44), kā arī sākt spēli ar tādu pašu precizitāti, kādu pirmajā spēlē bija demonstrējusi Valmieras komanda – 53:36. Otrajā puslaikā čempioniem izdevās ataunot intrigu (57:51), tomēr mājinieki pēc īsa apjukuma brīža atkal sakārtoja spēli un pelnīti nosargāja uzvaru.

“Liepāja/Triobet” komandai Malkolms Grifins guva 22 punktus, izcīnīja 7 bumbas un izdarīja 4 rezultatīvas piespēles. Mareks Jurevičus guva 16 punktus, Artjoms Butjankovs 10.

“Valmiera/ORDO” vienībai Damjērs Pits guva 20 punktus un izdarīja 6 rezultatīvas piespēles, Dors Fišers 16+16 atl., Mārtiņš Laksa 14.

Arī otrajā ceturtdaļfināla pārī BK “Jēkabpils” – “Barons kvartāls” rezultāts pēc divām spēlēm ir 1-1. Trešā spēle notiks trešdien, 26. aprīlī, Jēkabpilī.  

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!