Logo

OlyBet LBL: sportiskās intrigas finiša taisnē: pēc 29.03. spēlēm

OlyBet LBL: sportiskās intrigas finiša taisnē: pēc 29.03. spēlēm

Pirms OlyBet Latvijas Basketbola līgas pamatturnīra pēdējām trijām nedēļām savās pozīcijās visdrošāk var justies līdervienība BK “Ventspils”. Citu komandu pozīcijas rangu tabulā ietekmē katra spēle.

1. vieta. BK “Ventspils” (24-3) komanda kļūs neaizsniedzama, ja piecās spēlēs izcīnīs vismaz vienu uzvaru.

2. vieta. “VEF Rīga” (12-4) spēlēs ar “Jēkabpili” (Saldū) un izbraukumā Liepājā jāizcīna vismaz viena uzvara. Ja rīdzinieki zaudēs abos mačos (66,7%), viņus var apsteigt "Valmiera/ORDO" - ja uzvarēs pēdējās trijās spēlēs (68,8%).

3. vieta. “Valmiera/ORDO” (19-10) komanda kļūs neaizsniedzama 3 pozīcijā, ja izcīnīs vismaz 2 uzvaras 3 spēlēs (savā laukumā ar “Ogre/Kumho tyre” un BK “Jēkabpils”, izbraukumā Rīgā pret “Barons kvartāls”). Pietiks pat ar 1, ja izdosies pieveikt “Jēkabpili” (līdz šim 2-1 un +7). Ja panākumu būs mazāk, jācer uz tiešo konkurentu neveiksmēm.

4. vieta. “Jēkabpilij” (16-12) labāka bilance savstarpējās spēlās ar "Barons kvartāls" un vēl jāspēlē viesos ar “Jūrmala/Fēnikss”, “VEF Rīga” un “Valmiera/ORDO”, kā arī jāuzņem “Ventspils”. Trīs uzvaras garantēs 4.vietu (savstarpējās spēlēs pārsvars pār "Barons kvartālu"). Ja uzvaru būs mazāk, jācer uz "Barons kvartāls neveiksmēm.

“Barons kvartāls” (14-13) uzņems “Jūrmala/Fēnikss” un “Valmiera/ORDO”, kā arī viesosies Liepājā, Ogrē un Ventspilī. Var cerēt vēl apsteigt "Jēkabpili", taču arī jāuzmanās no liepājniekiem (savstarpējās spēlēs līdz šim 0-3). Ļoti svarīga būs sestdienas spēle Liepājā.

6. vieta. “Liepāja/Triobet” (14-15) vēl uzņems “Barons kvartālu” un “VEF Rīga”, kā arī spēlēs Ventspilī. Liepājniekiem sliktāka bilance savstarpējās spēlēs ar Jūrmalas un Ogres komandām, tāpēc konkurentiem jābūt vismaz soli priekšā. Toties priekšrpka attiecībās ar "Barons kvartālu".

“Ogre/Kumho tyre” (12-17) vēl uzņems “Latvijas Universitāti”, kā arī izbraukumā spēlēs ar “Barons kvartālu” un “Valmiera/ORDO”. Lai pretendētu uz 6.vietu, jāizcīna vismaz divas uzvaras un jācer uz liepājnieku neveiksmēm.

“Jūrmala/Fēnikss” (11-17) vēl uzņems “Jēkabpili” un “Ventspili”, kā arī izbraukumā spēlēs ar “Barons kvartālu” un “Latvijas Universitāti”. Lai pretendētu uz 6.vietu, jāizcīna vismaz trīs uzvaras un jācer uz konkurentu neveiksmēm. Pozitīva bilance savstarpējās spēlēs ar abiem tiešajiem konkurentiem: ar “Liepāja/Triobet” 2-2 (+2), ar “Ogre/Kumho tyre” 3-1 (+24).

9. vieta. “Latvijas Universitātei” (5-24) vajadzīga vismaz 1 uzvara atlikušajās 3 spēlēs ar BK “Ventspils”, “Ogre/Kumho tyre” un “Jūrmala/Fēnikss”. “Valka/Valga” jau finišējusi ar bilanci 3-15 un 16,6% uzvaru. Ja studentiem būs 5-27, viņi noslīdēs uz pēdējo vietu (15,6%).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!