Logo

Visockis-Rubenis: Ogres klubs spēris soli uz priekšu kā organizācija

Visockis-Rubenis: Ogres klubs spēris soli uz priekšu kā organizācija

OlyBet Latvijas Basketbola līgas 26. sezona komandu treneru vērtējumā

“Ogre/Kumho tyre” galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis:

1.Kāda bijusi sezona Ogres komandai? Kas izdevās, kas neizdevās?

Neuzskatu, ka būtu jāpriecājas par 8. vietu noslēguma tabulā. Noteikti neizpildījām vienu no kluba mērķiem šai sezonai. BBL turnīrā, veiksmīgi spēlējot, tikām izslēgšanas turnīrā, bet Latvijas čempionātā diemžēl pietrūka aukstasinības un kaut kur arī veiksmes, lai uzvarētu izšķirošās spēlēs. Iespējams, tas ir objektīvu apstākļu dēļ – spēlējām bez leģionāriem un soliņa "dziļums" bija tik, cik bija. Tomēr paši zinām, ka sestā vieta bija pašu rokās arī ar tiem resursiem, kas mums bija. Tagad esam guvuši šo pieredzi un nākamgad centīsimies to likt lietā.

Gandarījumu sagādā tas, ka sezonas laikā uzvarējām visas LBL komandas – arī visus trīs šībrīža "smagsvarus" – Ventspili, VEF un Valmieru. Uzvarot šādas spēles radām svētkus ne tikai sev, bet visai Ogres pilsētai, kur daudzi mums dzīvo līdzi un atbalsta.

BK “Ogre” šogad spēra soli uz priekšu kā organizācija – treniņu un spēļu zālē tika veikti nozīmīgi uzlabojumi (gaismas un jaunas tribīnes); Ogrē ir lieliska sporta infrastruktūra (stadions, baseins, spēka zāles, aukstuma vannas...). Komandā ir gan fiziskās sagatavotības treneris, gan fizioterapeits, gan tehniskais menedžments. LBL2 komandā blakus pieredzējušajiem spēlētājiem "apbružājas" arī vairāki perspektīvie jaunie Ogres basketbolisti. Esam izveidojuši ciešu sadarbību ar Ogres Tuvcīņas skolu...

Protams, gandarījumu dod arī tas, ka vairākiem Ogres spēlētājiem šī bija labākā sezona karjerā, lai arī mums komandā nebija izteikta viena līdera, uz kuru tika veidota spēle. Prieks, ka “VEF Rīga” Ginta Antropa prasmes novērtēja tieši laikā, kad viņš spēlēja mūsu komandā.

2.Kā attīstās OlyBet LBL sportiskais līmenis?

Līmenis ir ļoti izlīdzinājies. Nav kā agrāk, kad tiesneši un skatītāji, atnākot uz kādu spēli, kurā Ventspilij vai VEF pretī stājās komanda, varēja uzvarētāju neprognozēt, bet tikai spriest, ar kādu starpību favorīti šoreiz pārbrauks pāri. Mēs uzvarējām visas Top 3 komandas, VEF sezonas sākumā tikai pašās beigās izglābās no zaudējuma LU, Jūrmala uzvarēja gan Valmieru, gan divas reizes "kodās" līdz pēdējam ar abām pirmajām vietām... Vairs nevar atnākt un uzvarēt tikai ar meistarību. Uz visām spēlēm visi gatavojas un noskaņojas kā uz kauju.

3.Kurus jaunos spēlētājus šosezon pamanīji?

Man lielākais pārsteigums ir Roberta Stumbra sniegums Jēkabpils komandā. Jā, arī Igaunijā viņš bija rezultatīvs pirms pauzes karjerā, bet var redzēt, ka tagad ir atgriezies labāks nekā bija. Spēris platu soli savā progresā. Noteikti var uzteikt Lomaža spēli, diemžēl trauma viņam neļāva šo sezonu turpināt. Savējos neizcelšu, pat, ja kāds būtu pelnījis.

4.Kas būtu uzlabojams līgas ikdienā?

Gribētos kausa izcīņu. Domāju tas būtu interesanti ikvienam – gan klubiem, gan skatītājiem.

5.Prognoze – kas ieņems pirmās trīs vietas izslēgšanas turnīrā?

Man prognozēt ļoti nepatīk, jo sports ir neprognozējams – es ticu, ka var notikt pat lielākais brīnums. Mans favorīts ir “Valmiera/ORDO” – gan pēc komplektācijas, gan spēles veida. Noteikti par pārsteigumu var parūpēties “Barons kvartāls”, bet tur daudz būs atkarīgs no Larsona spēles.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!