Logo

OlyBet LBL: BK "Jēkabpils" centīsies nepieļaut "Ogre/Kumho Tyre" revanšu

OlyBet LBL: BK

Uz pirmo šī gada mājas spēli aicina basketbola klubs “Jēkabpils”, kas trešdien, 11. janvārī Jēkabpils sporta namā uzņems “Ogre/Kumho Tyre” komandu. “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas mačs sāksies plkst. 18.30 un to varēs vērot “Lattelecom”/”Best4Sport” tiešraidē.

Ja ieskaita pirmssezonas pārbaudes maču, tad “Jēkabpils” komanda ar ogrēniešiem šajā basketbola cēlienā jau tikusies četras reizes. Gan pārbaudes spēlē (79:74), gan abās “Triobet” Baltijas Basketbola līgas spēlēs (86:82; 76:71) un pagājušajā nedēļas nogalē notikušajā LBL mačā (85:63) vinnēja jēkabpilieši. Tomēr par vieglām uzvarām tās nevar nosaukt, it īpaši BBL spēlēs, kad izšķirošie notikumi risinājās tieši pēdējā ceturtdaļā un vienā no cīņām uzvarētāju izdevās noskaidrot vien pagarinājumā.

BK “Jēkabpils” šobrīd ar septiņiem panākumiem un septiņiem zaudējumiem ieņem LBL tabulas ceturto vietu, bet “Ogre/Kumho Tyre” kontā ir piecas uzvaras, deviņi zaudējumi un astotā pozīcija desmit komandu konkurencē.

“Lūšu” līderu pulciņu veido Roberts Stumbris (vidēji 13,2 punkti un 5,4 atlēkušās bumbas katrā spēlē), Jurijs Aleksejevs (12,8 p. un 6,9 a. b.), Rinalds Sirsniņš (6,4 rezultatīvas piespēles un 11,1 p.) un Andrejs Šeļakovs (7,2 a. b. un 10,9 p.).

Savukārt ogrēniešu vidū ar vidēji 10,1 un 9,9 punktiem katrā spēlē izceļas attiecīgi Guntis Sīpoliņš un Gints Antrops, bet Kristaps Pļavnieks atzīmējas ar 5,3 rezultatīvām piespēlēm.

Atgādinām, ka turpinās mājas spēļu biļešu konkurss. 30. decembra spēlē tika izlozēts Oskara Virša t-krekls, bet janvāra beigās kādam no līdzjutējiem būs iespēja tikt pie Roberta Stumbra t-krekla. Lai piedalītos konkursā, ir jānāk uz BK “Jēkabpils” mājas spēlēm, jānopērk ieejas biļete, jāuzraksta uz tās sava kontaktinformācija un jāiemet biļete īpašajā Joma-sport.lv izlozes kastē.

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, AS „Viada Baltija”, SIA „Ošukalns”, „Joma”, AS „A.C.B.”, SIA “Astarte Nafta”.

Informācija: bkjekabpils.lv

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!