Logo

OlyBet LBL: “Ogre/Kumho tyre” ķers pirmo sešnieku

OlyBet LBL: “Ogre/Kumho tyre” ķers pirmo sešnieku

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā trešdien, 15. martā, notiks divas spēles. Plkst.19:30 “Ogre/Kumho tyre” – “Valka/Valga” (Best4sport TV tiešraide un līdzjutēju konkurss), plkst.20 Elektrum Olimpiskajā centrā “Latvijas Universitāte” – “Barons kvartāls”.

“Ogre/Kumho tyre” (10-15) – “Valka/Valga” (3-13)

Pirmajā spēlē 8. novembrī Valgā mājinieki uzvarēja ar 89:66.

Kopš tā laika komandām bijuši krasi atšķirīgi ceļi. Robežpilsētas komanda zaudējusi deviņās spēlēs pēc kārtas, šķiroties no izredzēm piedalīties izslēgšanas turnīrā. Uzvaras divās pēdējās spēlēs Ogrē un Liepājā, iespējams, ļaus izvairīties no pēdējās vietas – ne vairāk. Igaunijas līgā klājas tikai par centu labāk – bilance 9-19 un septītā vieta starp deviņām komandām. Savukārt “Ogre/Kumho tyre”, lieliski aizvadītas spēles mijot ar ne tik veiksmīgām, jau tagad izcīnījusi par uzvaru vairāk nekā debijas sezonā, un septiņas spēles pirms pamatturnīra beigām saglabā izredzes pirmo reizi cīnīties izslēgšanas turnīrā.

“Ogre/Kumho tyre” trumpis – relatīvi plašais līdzvērtīgu spēlētāju loks, starp kuriem gandrīz katrā spēlē atrodas pa līderim – garie Guntis Sīpoliņš (10,1+4,5 atlēkušās) vai Jānis Pozņaks (10+4), uzbrucēji Kārlis Apsītis (9,4+4,7) vai Renārs Magone (11+3,2), saspēles vadītāji Mārcis Vītols (9,6 + 4,7 piespēles) vai Kristaps Pļavnieks (7+5,4).

Lielākais klupšanas akmens – cīņa pie groziem (līdz šim atlēkušās vidēji spēlē 34,6 – 41,7)

“Valka/Valga” sastāvā visu cieņu 43 gadus vecajam Valmo Krīsam. Statistikā cienījami izskatās Ivars Rihards Žvīgurs (vidēji spēlē 13,5 punkti un 5,4 atlēkušās bumbas), kā arī Reinis Strupovičs (12,7).

“Latvijas Universitāte” (5-21) – “Barons kvartāls” (11-11)

Divās pirmajās spēlēs pārliecinošas uzvaras izcīnījis “Barons kvartāls” – 95:72 un 91:65.

Studenti pēc sasparošanās ziemas vidū zaudējuši pēdējās četrās spēlēs pēc kārtas ar vidējo rezultāta starpību mīnus 23. Tiesa, ik spēlē bijuši kvalitatīvi brīži, tāpēc studentu varējumu nevajadzētu vērtēt tikai pēc ierakstiem tabulā.

“Barons kvartāls” pēc vairākiem “skaistajiem zaudējumiem” pienākusi reize, kad rezultāts būs pat svarīgāks par spēles kvalitāti – uzvara ļaus pakāpties uz 4. vietu. Lielais jautājums: kā komandai izdosies noskaņoties cīņai ar vicepastarīšiem pēc tam, kad pārliecinoši tika uzveikti Igaunijas čempioni un tikai pagarinājumā zaudēts ventspilniekiem.

Attēlā: “Ogre/Kumho tyre” saspēles vadītāju duets Mārcis Vītols (pa kreisi) un Kristaps Pļavnieks

Foto: bkogre.lv

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!