Logo

OlyBet LBL: reabilitācijas spēle Lapmežciemā, kaimiņu dueļi Valkā un DSN

OlyBet LBL: reabilitācijas spēle Lapmežciemā, kaimiņu dueļi Valkā un DSN

“Jūrmala/Fēnikss” (8-10) – “Latvijas Universitāte” (2-15)

Pirmajās divās spēlēs pārsvars bijis jūrmalniekiem – 84:73 un 89:57.  

“Jūrmala/Fēnikss” komanda pēc rudenī izcīnīto piecu uzvaras sērijas ziemā piedzīvojusi jau piecus zaudējumus pēc kārtas, no trešās vietas noslīdot līdz sestajai. Pēdējā no šīm neveiksmēm pagājušajā sestdienā piedzīvota pagarinājumā spēlē ar “Valmiera/ORDO” (77:81). Šajā spēlē 26 punktus guva Edgars Jeromanovs (OlyBet LBL čempionātā vidēji spēlē 12,8 punkti un 6,7 rezultatīvās piespēles).

Studenti zaudējuši pēdējās sešās spēlēs pēc kārtas. Tikai Edgars Lasenbergs vidēji spēlē guvis vairāk par 10 punktiem (10,8)

“Valka/Valga” (3-6) – “Valmiera/ORDO” (10-7)

Pirmajā spēlē 2. oktobrī valmierieši uzvarēja ar 89:75.

"Valmiera/ORDO" ar piecām uzvarām izvirzījusies trešajā vietā. Par komandas rezultatīvāko spēlētāju OlyBet LBL čempionātā kļuvis Mārtiņš Laksa (vidēji spēlē 15,1 – otrais rezultāts līgā), turpat līdzās ir Jānis Kaufmanis (14,9 – 4.vieta līgā). Kapteinim Artūram Bērziņam vidēji sezonā 11,8 punkti un 5,1 atlēkusī bumba.

"Valka/Valga" spēlē tikai divus apļus, tādēļ katrai spēlei ir dubulta vērtība. Galvenās lomas spēlē Latvijas basketbolisti. Rezultatīvākie ir Sandis Silavs (13,1), Artūrs Bricis (12,3) un Ivars Žvīgurs (11,8). Pēc igauņu saspēles vadītāja Kristo Sāges pāriešanas uz Tallinas komandu, "Valka/Valga" piesaistījusi bijušo baronu Reini Strupoviču.

“Barons kvartāls” (7-8) – BK “Jēkabpils” (9-7): Best4sport TV

Pirmajā spēlē baroni uzvarēja ar 81:76.

Tabulas kaimiņu duelis kurā cīņa rit par dubultvērtīgu punktu komplektu.

Rīdzinieki kopš oktobra beigām OlyBet LBL čempionātā darbojušies ritmā uzvara – zaudējums – uzvara – zaudējums. Iepriekšējā mačā 7. janvārī Valmierā piedzīvota neveiksme (89:100), tātad... Komandas līderis Taurs Jogela ar vidēji spēlē gūtajiem 16,3 punktiem ir rezultatīvākais visā līgā, tikpat produktīvs aizvadītajos četros mačos bijis Tailers Larsons, bet Dāvis Geks vidēji guvis 14,5 punktus.

Jēkabpilieši uzvarējuši pēdējās trijās spēlēs pēc kārtas. Komandas galveno triecienspēku veido saspēles vadītājs Rinalds Sirsniņš (11,4 + 5,9 rezultatīvās piespēles), kā arī centra spēlētāji Jurijs Aleksejevs (13,3+6,9 atlēkušās) un Andrejs Šeļakovs (10,9+7,2). 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!