Logo

OlyBet LBL: vicepastarīšu uzņems vicelīderus

OlyBet LBL: vicepastarīšu uzņems vicelīderus

“Valka/Valga” (3-10) – “VEF Rīga” (9-2)

Pirmajā spēlē decembra sākumā Kandavā pirmajā ceturtdaļā “Valka/Valga” pārsteidza favorītus (24:11), tomēr jau otrajā ceturtdaļā “VEF Rīga” pārņēma iniciatīvu un vadību (44:36).

Robežpilsētas komanda zaudējusi sešās spēlēs pēc kārtas, un vēl viena neveiksme valcēniešus nostums uz pēdējo vietu tabulā.

“VEF īga” pēc iespaidīgākās uzvaru sērijas Latvijas līgas startā kluba vēsturē (9 panākumi pirmajās deviņās spēlēs) paklupuši Ogrē un Ventspilī, atkāpjoties uz otro vietu tabulā. Izredzes atgriezties līderpozīcijās tagad nodotas konkurentu rokās (ar uzvaru otrajā savstarpējā spēlē ar BK “Ventspils” nepietiks, lai apsteigtu konkurentus – jāsagaida vēl viena ventspilnieku neveiksme). Taču svarīgi neizsēt punktus, lai nenoslīdētu zemāk par otro vietu un nesagādātu sev papildus problēmas kalendāra plānošanā aprīļa beigās un maija sākumā, kas solās būt ļoti saspringts, ja izdosies kvalificēties arī VTB Vienotās līgas izslēgšanas turnīram.

OlyBet LBL čempionātā “VEF Rīga” līderi: Jānis Blūms (vidēji spēlē 15 punkti), Mārtiņš Meiers (5,6 atlēkušās), Abduls Gadijs (5,4 rezultatīvās piespēles).

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!