Logo

LBL 2: „DSN/Sporta bode” pārspēj RTU un spēlēs izslēgšanas turnīrā

LBL 2: „DSN/Sporta bode” pārspēj RTU un spēlēs izslēgšanas turnīrā

Abu komandu iepriekšējā spēlē pārāki tikai ar trīs punktu pārsvaru 74:71 bija „DSN/Sporta bode” basketbolisti, kuriem uzvara trešdienas spēlē garantēja pirmo vietu otrajā grupā. Zaudējuma gadījumā daugaviešiemdraudētu noslīdēšana uz otro pozīciju. Tikai par uzvaru mazāk būtu BS “Ogre” basketbolistiem, kuriem būtu rezervē spēle Gulbenē, turklāt pozitīva bilance (+17) savstarpējās spēlēs ar rīdziniekiem.

Jau spēles sākumā mājinieki darbojās agresīvāk un precīzāk. „DSN/Sporta bode” basketbolistiem izdevās savākt vairāk atlēkušās bumbas nekā studentiem, kā arī biežāk stāties uz soda metiena līnijas. 8.minūtē rezultāts uz tablo vēstīja 16:8, lielāka rezultāta starpība spēlē tika sasniegta 18.minūtē – 42:22. Mājinieku komandas kļūdas un neprecizitāte aizsardzībā ļāva „RTU” rezultāta starpību samazināt līdz 13 punktiem, taču arī paši studenti bija naski kļūdu krājēji mačā gaitā (visā spēlē 21). Tas liedza nokļūt tuvāk daugaviešiem.

„DSN/Sporta bode” vairāk un precīzāk meta divpunktniekus – (24/53, 45% pret RTU 17/42, 40%), kā arī vairāk un precīzāk metot sodus (attiecīgi 10/16 un 5/11).

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Artūrs Banga ar 25 punktiem un 6 atlēkušajām bumbām. Būtisku darbu „DSN/Sporta bode” labā paveica Ģirts Lazdāns, kura rēķinā 16 atlēkušās bumbas – labākais rādītājs komandā. „RTU” komandā ražīgākais punktu guvējs bija Nauris Bikovs (18).

Artūrs Banga („DSN/Sporta bode”) atzina, ka tika labi uzsākts spēles pirmais puslaiks, bet pretinieku komandas rezultāta starpības samazināšanu spēles otrajā pusē skaidroja ar nervozitātes parādīšanos un katra spēlētāja vēlmi paļauties uz savu individuālo meistarību. Artūrs paškritiski pieminēja arī savas kļūdas (4), kā arī pāragro izstāšanos no spēles, nopelnot piekto piezīmi.

Uzvarētāju galvenais treneris Mārtiņš Fomins uzsvēra, ka komanda laukumā izgājusi noskaņojusies kā uz izslēgšanas turnīra spēli un darbību pirmajā puslaikā raksturoja kā labu. Taču otrajā pusē uzvaras tuvums palielinājis spriedzi un spēlē parādījušās haosa pazīmes. Komandas tālākais mērķis ir radīt konkurenci LBL 2 pirmās grupas komandām un izslēgšanas turnīrā tikt maksimāli tālu.

LBL2 ceturtdaļfinālā spēlēs pamatturnīra pirmās grupas septiņas labākās komandas, kā arī uzvarētāji pārspēlēs starp 8.vietas ieguvējiem un otrās grupas uzvarētājiem „DSN/Sporta bode”. Daugaviešu pretiniekikļūs zināmi piektdien, 18.martā, kad spēlēs BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU” – “VEF skola” un BK “Saldus” – Mārupes SC.

Astotajā vietā var palikt:

Mārupes SC – ja paši zaudēs Saldū un jauniešu komandu spēlē uzvarēs “Pārdaugava”;

“Pārdaugava/LU” – ja zaudēs “VEF skolai” (neatkarīgi no spēles iznākuma Saldū);

“VEF skola” – ja zaudēs “Pārdaugava/LU” un Mārupes komanda uzvarēs Saldū.

Kaspars Radkēvičs

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!