Logo

Basketbols pret dīkstāvi: bezmaksas treniņu programma un izaicinājumi mājas apstākļiem

Basketbols pret dīkstāvi: bezmaksas treniņu programma un izaicinājumi mājas apstākļiem

Pandēmija uz laiku apturējusi basketbola spēles un visa līmeņa basketbolistiem nopietni apgrūtinājusi iespējas trenēties. Taču grūtības ir domātas tieši  tam, lai tās pārvarētu, un to labāk darīt pulkā, nevis pa vienam.

Kaizen” sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību ir izveidojusi bezmaksas treniņprogrammas un izaicinājumus (skat. pielikumu!), kurus var veikt mājās ar minimālu inventāru. Kvalitāti garantētreniņprogrammas autors –Latvijas valstsvienību fiziskās sagatavotības treneris Oskars Ernšteins.

No pirmdienas, 6. aprīļa, šos treniņus trīs reizes nedēļā video formātā varēs redzēt LBS facebook lapā. Iecerētais grafiks: pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst.17.

Sākam pirmdien, 6. aprīlī, plkst.17. Vēlamais inventārs – masāžas rullis, mini gumijas, lielās gumijas, jogas matracis, mugursoma ar grāmatām. (Sadarbībā ar Gfitness ir iespēja tikt pie inventāra komplekta pa labāku cenu – ja vēlaties izmantot, dodiet ziņu uz 

www.instagram.com/kaizen_performance_/

Savukārt otrdienās un ceturtdienās plkst.17 sadarbībā ar Latvijas treneriem Basketbols facebook lapā piedāvāsim basketbola treniņu saturu.

Bet no pirmdienas, 6. aprīļa, piecreiz nedēļā dienu plkst.8 sāksim ar rīta rosmi Latvijas izlašu un klubu komandu speciālistu vadībā. Pirmajā nedēļā vārds Latvijas Universitātes komandas fizioterapeitei Sintijai Priedei.

Dokumenti:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!