Logo

"Krastu mačā" uzvar labais krasts, 10 sezonās 5:5

Desmitajā diennakts basketbola turnīrā "Krastu mačs" Daugavas labā krasta pārstāvji ar 1158:1143 pārspēja kreiso krasu, izlīdzinot rezultātu kopvērtējumā (5:5).

"Krasta mačā", kas notika Rīgas svētku un Ostas svētku ietvaros, basketbola laukumā spēkiem mērojās gan profesionāli basketbolisti un sporta entuziasti, gan aktieri, mūziķi, masu mediju un dažādu uzņēmumu pārstāvji. Uzvarētāji saņēma Latvijas Mākslas akadēmijas profesora, tēlnieka Aigara Bikšes radīto ceļojošo kausu.

"Turnīra veiksmīgie desmit pastāvēšanas gadi rada pārliecību, ka šie basketbola svētki būs tradīcija, kas, es ļoti ceru, pārdzīvos gan idejas autorus, gan organizatorus," sacīja basketbola kluba "VEF Rīga" valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups.

Turnīra gaitā notika individuālie konkursi. "Sportland Slam Dunk" sacensībās labākais bija Kristaps Dārgais, "PATA Timber" trīs punktu metienu konkursā uzvarēja Edgars Lasenbergs.

Šogad pirmo reizi "Krastu mača" ietvaros tika vākti līdzekļi projektam "Spēlē. Dzīvo. Droši" – teorētiskām un praktiskām nodarbībām par drošu atpūtu pie ūdens Rīgas skolu un sporta skolu audzēkņiem. Katrs punkts, kas tika gūts 2019. gada spēlēs, pārvērtīsies divu eiro ziedojumā un tiks novirzīts bērnu un jauniešu izglītošanai par drošību ūdenī un pie tā. Turnīrā kopā gūti 2301 punkti, tātad šim mērķim tiks ziedoti 4602 eiro.

Turnīra laikā 24 stundās līdztekus basketbola spēlēm norisinājās arī dažādas atrakcijas un konkursi skatītājiem, bet spēļu starplaikos klātesošos priecēja un spēlētājus uzmundrināja ansis, Aminata, Patrisha, kulta grupa "Mazais princis" un repa improvizācijas grupas "Brīvrunu projekts", jauniešu pūtēju orķestris "Auseklītis", "Royal Dance Studio" un Nacionālo bruņoto spēku orķestris.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!