Logo

Treneri: basketbolistiem ārkārtas situācijas laikā jāturpina fiziskās aktivitātes

Treneri: basketbolistiem ārkārtas situācijas laikā jāturpina fiziskās aktivitātes

Saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības "Covid-19" straujo izplatību, Latvijas Basketbola savienība ar piektdienu, 13. martu, apturējusi visu LBS rīkoto sacensību norisi. Savukārt Latvijas valdība izsludinājusi visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju līdz 2020. gada 14. aprīlim, cita starpā uzdodot pārtraukt visu sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu (treniņu un sacensību norisi).

Lai mazinātu negatīvo ietekmi, ko ierastā treniņu un spēļu ritma pārtraukšana atstās uz dažāda vecuma un sagatavotības pakāpes basketbolistu (arī jaunatnes izlašu kandidātu) sagatavotību, LBS Treneru komisijas vadītājs Agris Galvanovskis aicina turpināt fiziskās aktivitātes.

“Ņemot vērā, ka lielākā daļa sporta zāļu būs slēgtas, jāizmanto iespējas brīvā dabā – skriet krosus, braukt ar divriteni, izmantot ārā trenažierus. Ja laika apstākļi ļauj, āra laukumos var darboties ar bumbu. Tiesa, jāievēro piesardzība – jāizvairās no tieša kontakta ar citiem sportot gribētājiem. Tāpēc ļoti jāuzmanās, apmeklējot slēgtās trenažieru zāles. Katrā ziņā svarīgi ir kustēties, būti fiziski aktīviem, nevis pavadīt brīvo laiku pie datora ekrāna.

Ārkārtējā situācija agri vai vēlu beigsies, basketbola sacensības turpināsies un tad labākā situācijā būs tie, kuri šo mēnesi būs izmantojuši lietderīgi.”

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!