Logo

“Trīs zvaigžņu balvas’2021”: gada sportists – Kārlis Pauls Lasmanis, basketbolam vēl četras balvas

“Trīs zvaigžņu balvas’2021”: gada sportists – Kārlis Pauls Lasmanis, basketbolam vēl četras balvas

Olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā triumfējuši “Trīs zvaigžņu balvas’2021) ceremonijā.

Kārlis Pauls Lasmanis atzīts par Latvijas Gada sportistu’2021, Latvijas 3x3 basketbola izlase – Agnis Čavars, Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Edgars Krūmiņš – saņēma balvu kā labākā komanda individuālajos sporta veidos, Raimonds Feldmanis atzīts par gada labāko treneri. Vēl latviešu kvarteta uzvara olimpiskajā turnīrā  atzīta par Gada notikumu sportā un 3x3 basketbolisti saņēma balvu arī nominācijā Gada izrāviens sportā.

“Trīs zvaigžņu balvas” aptaujas pirmajā kārtā nominantus izvirzīja sporta veidu federāciju, Latvijas Sporta federāciju padomes, LOK, Latvijas komandu sporta spēļu asociācijas un Latvijas Paralimpiskās komitejas pārstāvji, sporta žurnālisti, Izglītības un zinātnes ministrijas, Saeimas sporta apakškomisijas un LSPA pārstāvji. Otrajā kārtā par trim labākajiem katrā nominācijā balsoja līdzjutēji, sportisti un sporta žurnālisti.

Ceremonijā tika pasniegtas balvas 13 nominācijās. Par Gada sportisti atzīta pludmales volejboliste Tīna Graudiņa, gada komandu – Latvijas volejbola valstsvienība.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!