Logo

10. aprīlī tiešsaistes konference “Patiess sports”

10. aprīlī tiešsaistes konference “Patiess sports”

Latvijas Antidopinga birojs aicina visus interesentus 10. aprīlī piedalīties tiešsaistē rīkotajā konferencē “Patiess Sports kā sporta vērtību sastāvdaļa”.

Konferences tēmas būs veltītas tam, kā norit audzināšana ar sporta starpniecību un, kā bērnu vērtības attīstās, piedaloties sportiskajās aktivitātēs gan individuāli, gan komandās.

Plašs lektoru loks runās, par to, kādi faktori ietekmē rezultātus un sasniegumus sportā.

Konferences dalībniekiem būs iespēja klausīties lekcijas gan par to, kā palīdzēt bērniem sportā kontrolēt savas emocijas, pārvarēt stresu, psiholoģiski adaptēties dažādām situācijām, risināt konfliktus, gan arī saņemt padomus par uzturu, veselīgām ēdienreizēm un uztura bagātinātājiem. Tāpat eksperti dalīsies savā pieredzē par vērtību nodošanu jaunajiem sportistiem.

Konferencē uzstāsies Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs, pusaudžu psihoterapeits Nils Konstantinovs, ārste-doktorante psihoterapijā Laura Valaine, olimpiskais čempions, bobsleja treneris Daumants Dreiškens, Latvijas rekordists 400 m distancē, RSU uztura un sporta katedras docētājs Jānis Leitis u.c.

Aicināti piedalīties treneri, sporta skolotāji, sportistu vecāki, medicīnas speciālisti – visi interesenti, kam rūp un ir svarīga godīga un patiesa sporta attīstība Latvijā.

Dalība tiešsaistes konferencē ir bezmaksas, reģistrējoties: https://www.antidopings.gov.lv/lv/registracija-3-patiess-sports-konferencei 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!