Logo

Aicinām piedalīties izaicinājumā "Elite izaicina LJBL"

Aicinām piedalīties izaicinājumā

Latvijas Jaunatnes basketbola līga, iesaistot visus sešus LBL basketbola klubus un to spēlētājus, 8. martā uzsāks jaunu izaicinājumu, kas norisināsies HomeCourt aplikācijā un būs veicams mājas apstākļos vai jebkurā citā dalībniekam ērtā vietā. Izaicinājuma galvenais mērķis ir veicināt LJBL dalībnieku iesaisti sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu un mudinot jauniešus piedalīties veselību veicinošās aktivitātēs.  

Izaicinājuma ietvaros LJBL komanda un LBL klubu spēlētāji aicinās jauniešus iesaistīties un būt aktīviem, attīstot savu veiklību, dribla tehniku, fizisko sagatavotību un dažādas citas basketbola spēlei noderīgas prasmes. 

Piedalīties drīkstēs ikviens jaunietis, kurš ir LJBL dalībnieks. Dalībnieki jau iepriekš tiks iedalīti atbilstošās vecuma grupās. Izaicinājums startēs  nākamnedēļ - 8. martā. 

Kas ir HomeCourt aplikācija? Tā ir aplikācija/programma, kuru veidojusi Apple, Google un Facebook inženieru un darbinieku komanda, lai uzlabotu treniņu procesu un iespejas jaunajiem sportistiem visā pasaulē.  Kopš darbības uzsākšanas HomeCourt ir izsekojis vairāk nekā 1 miljardu driblu un 100 miljonus metienu un ir atzīts par inovatīvāko uzņēmumu sportā 2020. gadā, saņemot vairākus apbalvojumus. Aplikācija tiek izmantota vairāk nekā 200 valstīs visās pasaulē. 

* Šobrīd aplikāciju iespējams izmantot tikai ierīcēs (IPhone vai IPad), kurās ir iOS programmatūra (iOS 12 vai jaunāka). Vienā aplikācijā iespējams izveidot četru spēlētāju profilus, tas nozīme, ka no vienas ierīces iespējams piedalīties līdz pat četriem jauniešiem. 

Kā piedalīties?

1. Jāieinstalē programma “Homecourt” 

2. Jāpievienojas savā vecuma grupā, nospiežot attiecīgo linku (lai links aizvestu uz aplikāciju, tas jāatver ar iPhone vai iPad): 

Zēni Pievienošanās grupai Meitenes  Pievienošanās grupai
U11 https://homecourt.app/Nb5auOu9Wdb U11 https://homecourt.app/FyTay1E9Wdb
U12-13 https://homecourt.app/QgVDRkL9Wdb U12-13 https://homecourt.app/xTEgz5G9Wdb
U14-15 https://homecourt.app/YmcdJ0P9Wdb U14-15 https://homecourt.app/tHReU9M9Wdb
U16-19 https://homecourt.app/zXYUDTR9Wdb U16-19 https://homecourt.app/dfPSYuU9Wdb


Piedaloties izaicinājumā tiks sniegta iespēja iegūt vērtīgas un noderīgas balvas, piemēram, "Mūsu Zeme - Latvija" kolekcijas džemperus un kreklus, basketbola bumbu, Samsung viedpulksteņus, JBL austiņas un skaļruņus, bet paši labākie un veiksmīgākie savā īpašumā varēs iegūt Playstation 5 un elektrisko skrejriteni. 

Izaicinājuma nolikums un vizuālais materiāls pielikumā.

Dokumenti:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!