Logo

Aizraujoša nometne U10-U11 grupas meitenēm: piesakies!

Aizraujoša nometne U10-U11 grupas meitenēm: piesakies!

Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar FIBA projektu “Her World Her Rules” sporta kompleksā “Ķeizarmežs” otro gadu rīkos treniņnometnes U10-U11 vecuma grupas meitenēm.

Nometnes mērķis: meitenēm palīdzēt ieraudzīt un saprast savu vietu basketbolā, darbojoties vidē, kur visas ir vienādā sportiskā līmenī un ar līdzīgām spējām.

Dalībnieces: potenciāli garas meitenes ar vai bez iepriekšējas pieredzes basketbolā.

Pieteikumus meiteņu līdzdalībai nometnē gaidām no treneriem, skolotājiem, vecākiem un kaimiņiem. Ja pazīstat meiteni, kas atbilst šīs nometnes mērķauditorijai, lūgums aizpildīt iesniegumu līdz 6.oktobrim.

Pieteikums jāaizpilda te: https://forms.gle/L3Qqn1maFJPvUvVNA

Līdz 11.oktobrim izskatīsim iesniegumus un nosūtīsim uzaicinājumus uz pirmo nometni.

Šosezon paredzētas trīs nometnes skolēnu brīvlaikos – oktobrī, martā un jūnijā.

Uz katru nometni tiks uzaicinātas 12 meitenes.

Kandidatūras, kuras netiks apstiprinātas uz  pirmo nometni, tiks izskatītas līdzdalībai kādā no nākamajām nometnēm.

LJBL apmaksā viesnīcu, ēdināšanu (brokastis, pusdienas, vakariņas), sporta zāli, baseinu, transportu u.c. nepieciešamo nometnes laikā.

LJBL neapmaksā personīgos tēriņus, transportu uz un no nometnes.

Pērn LJBL rīkotās nometnes meitenēm izpelnījās lielu atsaucību un pozitīvus vērtējumus.

“Iemest bumbu grozā ar kreiso roku un citi knifi, ko iemācīja trenere Liene Jansone, sajūsma par peldēm baseinā, jaunas draudzenes – braucot mājās Elzai acīs bija asaras, jo gribējās palikt vēl. Paldies rīkotājiem – šī nometne bija lielisks stimuls turpināt trenēties. Šajā vecumā spēļu vēl nav ļoti daudz, tāpēc katra iespēja gūt jaunus iespaidus ir ļoti svarīga,” ģimenes pieredzi raksturoja nometnes dalībnieces Elzas māmiņa Egija Belova.

Ar pirmās nometnes pieredzi ļoti apmierināta ir arī bijusī valstsvienības kapteine Liene Jansone, kura vadīja basketbola treniņus: “Meitenes bija nokļuvušas jaunā situācijā un vidē, tāpēc gluži dabiski sākumā bija stresiņš un neziņa. Vajadzēja iepazīties, atrast kopīgu valodu. Šī pieredze bija papildu ieguvums, kas dzīvē noderēs neatkarīgi no tā, kā veidosies meiteņu karjera basketbola laukumā. Basketbola iemaņu ziņā sagatavotība bija diezgan dažāda, kas šajā vecumā ir saprotams. Centāmies strādāt tā, lai katra iemācītos un uzzinātu, ko jaunu un noderīgu. Labi, ka grupā bija tikai 12 meitenes, jo katrai varējām veltīt pietiekami daudz uzmanības. Ceru, ka meitenes bija tikpat apmierinātas, cik es pati, jo man tās bija ļoti pozitīvas un jaukas dienas. Esmu priecīga un lepna, ka nometnes rīkotāji mani uzaicināja strādāt arī nākamajās nometnēs.”

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!