Logo

Atcelts 2020./2021. gada sezonas LJBL čempionāts

Atcelts 2020./2021. gada sezonas LJBL čempionāts

Latvijas Basketbola savienības valde atbalstījusi LBS Jaunatnes komisijas lēmumu atcelt 2020./2021. gada čempionātu, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, kā arī faktu, ka kopš oktobra beigām visā Latvijā nav atļauti sporta skolu grupu treniņi slēgtās zālēs.

LJBL čempionāts tika apturēts 2020. gada 16. oktobrī, saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu par stingrāku epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanu. Kopš tā laika noteikumi kļuvuši vēl stingrāki un aizliegums  bērniem un jauniešiem iekštelpās trenēties un rīkot sacensības darbosies vismaz līdz 6. aprīlim.

Tā kā ierobežojumu mīkstināšanas gadījumā būs vajadzīgs laiks, lai sagatavotos sacensībām, turklāt mācību gada beigās bērniem un jauniešiem būs palielināta slodze vispārizglītojošajās skolās, LBS Jaunatnes komisijas dalībnieki vienbalsīgi nolēma atteikties no mēģinājumiem izspēlēt LJBL čempionātu, par prioritāti izvirzot organizēta treniņprocesa atjaunošanu.

Nolemts arī 2021./2022. gada sezonā LJBL čempionātu U14 vecuma grupā jauniešiem un jaunietēm izspēlēt pēc U13 grupā lietotā principa vairākos posmos ar sabraukumiem, nedalot komandas Superlīgā un Nacionālajā līgā, lai objektīvi noteiktu rangu tabulu turpmākajiem LJBL čempionātiem.

Citus precizējumus un papildinājumus LJBL 2021./2022. gada čempionāta nolikumam Jaunatnes komisija izskatīs tuvākajā laikā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!