Logo

Augusta beigās jauniešu turnīrs „Valmiera Summer Cup 2019”

Augusta beigās jauniešu turnīrs „Valmiera Summer Cup 2019”

“Valmiera Summer Cup” - basketbola turnīrs jauniešiem tiek organizēts pirms basketbola sezonas sākuma, Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā. Līdzīgi kā aizvadītāja gadā, tas tiks organizēts divās kārtās. Pirmā “Valmiera Summer Cup 2019” kārta meiteņu (dz.2006, 2008) un puišu (dz.2008) grupām notiks no 26.augusta līdz 29.augustam, savukārt otrā kārta zēnu grupām (dz. 2004, 2005, 2006, 2007) norisināsies no 29.augusta līdz 31.augustam. Šogad turnīrs Vidzemes Olimpiskā centra laukumos norisināsies jau piekto reizi.

“Valmiera Summer Cup” ir turnīrs jauniešiem, kas tiek organizēts īsi pirms basketbola sezonas sākuma. Turnīra mērķis ir piedāvāt komandām pārbaudīt savas komandas progresu un gatavību jaunajai sezonai, pie kā strādāts vasaras nometnēs un treniņos. “Valmiera Summer Cup” rīkotāji komandām trīs sacensību dienās piedāvā izbaudīt aizraujošas sezonas sagatavošanas spēles, dažāda līmeņa pieredzi un prasmes.

Lai uzlabotu turnīra kvalitāti, šogad turnīra organizētāji papildinās treneru un jauniešu ekstras, kā arī nodrošinās iespēju saņemt sponsoru dāvanas un piedalīties prasmju konkursā. Svarīgi minēt, ka piektajā turnīra pastāvēšanas gadā savu dalību pieteikusi līdz šim plašākā Ziemeļeiropas un Austrumeiropas komandu pārstāvniecība.

Vairāk informācija par turnīru un reģistrēšanos pieejama sazinoties ar turnīra organizatoru Sandi Bukšu vai turnīra facebook lapā.

Kontakti:

Valmiera Summer Cup

Facebook lapa: https://www.facebook.com/ValmieraSummerCup/

Mājaslapa: www.valmierasummercup.com

Dokumenti:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!