Logo

Augustā gaidāms jau sestais jaunatnes basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

Augustā gaidāms jau sestais jaunatnes basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

No 24. līdz 29. augustam Valmierā norisināsies starptautisks bērnu un jauniešu basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup” 2020. Neskatoties uz pašreizējo situāciju pasaulē, kas saistīta ar COVID-19 ierobežojumiem, Latvijā jau ir atļautas sporta sacensības un komandas turpina reģistrāciju turnīram. Šogad turnīra organizatori gatavojas jau sestajam “Valmiera Summer Cup” turnīram.

No 24.-26. augustam norisināsies pirmais turnīra posms, kurā piedalīties aicinātas 2006. un 2008. gada meiteņu komandas, kā arī 2009. un 2010. gadu puišu vecuma komandas. No 27. – 29.augusta dalībnieki tiek aicināti četrās puišu vecuma grupās no 2005. līdz 2008. gadā dzimušiem jauniešiem. Dalībai Valmiera Summer Cup turnīrā tiek aicinātas komandas no Baltijas, Skandināvijas u.c. Katrā vecuma grupā turnīrā varēs piedalīties astoņas komandas.

Valmiera Summer Cup 2020 turnīrs norisināsies lielākajā Valmieras sporta kompleksā – Vidzemes Olimpiskajā centrā, kā arī Valmieras sākumskolas un Valmieras 5.vidusskolas sporta zālēs. Katrā vecuma grupā izspēles notiks starp astoņām komandām, pirmajās spēļu dienās cīnoties A un B apakšgrupās, bet turnīra uzvarētāji tiks noskaidroti spēlējot pēc izslēgšanas spēļu grafika. Dalībnieku ērtībai organizatori piedāvā dažāda veida dzīvošanas iespējas, kā arī tiek nodrošināta dalībnieku ēdināšana. Papildus turnīra norisei, dalībniekiem būs iespējas piedalīties turnīra konkursos, izmantot Valmieras peldbaseina iespējas, piedalīties fotosesijās un iepazīt Valmieru.

Turnīram iespējams pieteikties sazinoties ar turnīra galveno organizatoru Sandi Bukšu (epasts: valmierasummercup@gmail.com vai telefoniski 29975935).

Turnīra aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī Facebook lapā www.facebook.com/ValmieraSummerCup , sociālajā platformā Instagram www.instagram.com/ValmieraSummerCup kā arī turnīra mājas lapā www.valmierasummercup.lv .

Starptautisko bērnu un jauniešu basketbola turnīru “Valmiera Summer Cup” norisi atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras Bērnu sporta skola, sporta organizācija “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, kā arī citi turnīra atbalstītāji, kuri parūpēsies par apbalvojumiem un balvām jaunajiem sportistiem.

Informāciju sagatavoja:

Turnīra “Valmiera Summer Cup”

administrācija

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!