Logo

Bakalaurs biznesa vadībā vai IT līderībā? RBS Atvērto durvju diena 9. novembrī

Bakalaurs biznesa vadībā vai IT līderībā? RBS Atvērto durvju diena 9. novembrī

Jau vairāku gadu garumā Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skola (RBS) sadarbojas ar Latvijas Jaunatnes basketbola līgu (LJBL), piešķirot labākajiem basketbolistiem stipendiju studijām RBS bakalaura programmā. Apgūsti bakalauru biznesa vadībā vai izvēlies ambiciozo, starpdisciplināro Baltijas IT līderu bakalaura programmu!

Mācības angļu valodā starptautiskā vidē, kurā universitāte izprot darba tirgus prasības, kļūst arvien nozīmīgākas, lai, absolvējot augstskolu, jaunieši būtu konkurētspējīgi un iegūtu prestižu darbu. RBS ir starptautiski akreditēta augstskola, kurā mācību programmas ir veidotas pēc labākajām augstākās izglītības tradīcijām pasaulē, ar iespēju iegūt bakalaura grādu gan Latvijā, gan dubulto diplomu sadarbībā ar universitātēm ASV un Norvēģijā.

Bakalaura programma biznesa vadībā (vadīšana starptautiskos uzņēmumos) aptver uzņēmējdarbības vadības galvenās tēmas - finanses, ekonomiku, vadības metodes, likumdošana un starpkultūru komunikāciju. Šī programma sniegs tev respektablu izglītību starptautiskajā uzņēmējdarbībā ar globālu ievirzi, kā arī zināšanas par to, kā veidot sociāli atbildīgu biznesu.

“Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” jeb Baltijas IT līderu programma sniegs tev iespēju iegūt starptautisku bakalaura līmeņa izglītību tepat Rīgā. Pēc absolvēšanas tu kļūsi par līderi ar kritiskas un analītiskas domāšanas iemaņām, attīstīsi tādas prasmes, kā pieņemt lēmumus, vadīt komandu, analizēt situācijas un risināt problēmas, īstenot radošus tehnoloģiju projektus un praktiskus ikdienas darbus.

Mūsu mērķis ir sagatavot augsti kvalificētus biznesa un datorzinātņu jomas līderus, kuri, veiksmīgi pielietojot savas zināšanas, spēs sniegt būtisku pievienoto vērtību ikvienai organizācijai. Izvēlies mūsdienīgu programmu, kas sagatavo darba tirgū pieprasītus, konkurētspējīgus un kompetentus jaunos profesionāļus. 

Katru gadu konkursa kārtībā stipendija tiek piemērota vienam LJBL spēlētājam Studenti var pretendēt uz Latvijas Basketbola savienības (LBS) stipendiju, kas katru gadu tiek piešķirta vienam jaunajam sportistam. Lai pieteiktos LBS stipendijai, jaunietim vismaz 5 gadi ir jāspēlē Latvijas Jaunatnes basketbola līgā (LJBL), vidējai atzīmei 11. un 12. klasē jābūt vismaz 7 ballēm, kā arī jaunietim aktīvi jāpiedalās LJBL aktivitātēs.

Apmeklē RBS bakalaura programmu Atvērto durvju dienu 9. novembrī plkst. 11:00 (Skolas iela 11, Rīga), uzdod jautājumus un izvēlies sev atbilstošāko augstāko izglītību! Sāc veidot savu nākotni jau šodien!

Reģistrējies pasākumam šeit.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!