Logo

Bakalaurs biznesa vadībā vai IT līderībā? Studentu uzņemšana pagarināta līdz 10. maijam

Bakalaurs biznesa vadībā vai IT līderībā? Studentu uzņemšana pagarināta līdz 10. maijam

COVID-19 ārkārtas situācija ir ieviesusi izmaiņas ne vien vidusskolas mācību procesā, bet arī radījusi sarežģījumus dokumentu sagatavošanā. Tāpēc RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) pagarina studentu uzņemšanu RBS bakalaura studiju programmās līdz 2020. gada 10. maijam.

Izvēlies bakalauru biznesa vadībā vai starpdisciplināro Baltijas IT līderu bakalaura programmu angļu valodā. Mēs sagatavojam augsti kvalificētus biznesa un datorzinātņu jomas līderus, kuri sniegs pievienoto vērtību ikvienai organizācijai. Izvēlies mūsdienīgu programmu, kas sagatavo darba tirgū pieprasītus, konkurētspējīgus un kompetentus jaunos profesionāļus.

Bakalaura programma biznesa vadībā (vadīšana starptautiskos uzņēmumos) aptver uzņēmējdarbības vadības galvenās tēmas - finanses, ekonomiku, vadības metodes, likumdošana un starpkultūru komunikāciju.

“Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” jeb Baltijas IT līderu programma sniegs tev iespēju kļūt par līderi ar kritiskas un analītiskas domāšanas iemaņām, spēju pieņemt lēmumus, vadīt komandu, īstenot radošus tehnoloģiju projektus.

Jau vairāku gadu garumā Rīgas Biznesa skola (RBS) sadarbojas ar Latvijas Jaunatnes basketbola līgu (LJBL), piešķirot labākajiem basketbolistiem stipendiju studijām RBS bakalaura programmā. Katru gadu konkursa kārtībā stipendija tiek piemērota vienam LJBL spēlētājam. Reflektantiem ir iespēja pretendēt arī uz RBS izcilības vai IT un finanšu nozaru uzņēmumu stipendijām. Sīkāka informācija.

Ja jaunietis vēlas studēt RBS, tad jāatceras, ka dokumentu iesniegšanas termiņš studijām RBS, kā arī RBS basketbola stipendijai, ir 10. maijs.

RBS ir starptautiski akreditēta biznesa augstskola, kurā ir iespēja iegūt bakalaura grādu gan Latvijā, gan dubulto diplomu sadarbībā ar universitātēm ASV un Norvēģijā. Info šeit.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!