Logo

''Baltais kauss" 2.posms

''Baltais kauss

  Vakar, 3. Janvārī, sākās „Baltais kauss” otrais posms, kurā kopā piedalījās 142 meiteņu un puišu komandas no visas Latvijas. Spēles tika aizvadītas Rīgā (Imantā, Juglā, Rīdzenē, Iļģuciemā), Jūrmalā, Jaunpilī, Saldū, Talsos, Rūjienā, Līvānos, Madonā, Ogrē.

   Bērnu progress kopš 1. „Baltais kauss” posma bija acīmredzams, bija arī saskatāma draudzība ne tikai starp savām komandām, bet arī starp citām komandām bērni ir nodibinājuši draudzību. Protams, bez talismana ‘’Proteīna’’ šis kauss nebūtu pilnīgs, arī viņa dēļ bērnu prieks bija nemainīgi liels.

  Tāpat kā 1. Posmā, jaunais korespondents Roberts aprunājās ar dalībniekiem un treneriem:

Spēlētāja Paula Evelīna Zaķe no komandas ”Ventspils spars”:

„Man ļoti patīk basketbols, man tajā patīk tas, ka tur var skriet, mest, darīt to, ko tu gribi. Mans mīļākais basketbolists, protams, ir mans tētis Ronalds Zaķis, un, runājot par komandas kapteiņa pienākumiem, manuprāt tie ir ,galvenokārt, atbildēt par komandu.”

Spēlētāja Amēlija no komandas ”Cēsis”

„Kas tev patīk basketbolā?”

„Man ļoti patīk driblēt bumbu.”

„Vai tev ir kāds mīļākais basketbolists vai basketboliste?”

Jā...Kristaps Porziņģis.

„Kādi tavuprāt ir komandas kapteiņa pienākumi?”

„...Uzmundrināt komandu.”

„Kura pēc tavām domām ir smukākā meitene jūsu komandā?” J

„Mana labākā draudzene Līva.”

 „Rīgas 3. Jaunatnes sporta skola” trenere Anita Mikāle:

„Ko jūs domājat par „Baltais kausu”?”

„Man liekas, tas dod lielisku pieredzi jaunākajiem spēlētājiem. Noteikti bērniem ir liels prieks savā starpā atkal satikties un spēlēt basketbolu, bērni gūst arī azartu un vienmēr ir gatavi cīnīties. Nākas arī nobaudīt zaudējuma rūgtumu, bet tieši dēļ tiem mēs kļūstam par labākiem spēlētājiem un cilvēkiem.”

„Vai zināt savas komandas spēlētāju sekmes skolā?”

„Protams zinu, tās ir pašas labākās!”

„Paldies, lai veicas arī turpmāk.”

 

”Baltais kauss” tik tiešām ir izdevies un nepieciešams jaunajiem basketbolistiem, par to nav ne mazākās runas. Bērniem ir ļoti jautri un interesanti, starp cīņām bērniem ir nodrošinātas dažādas citas aktivitātes kopā ar talismanu ”Proteīnu”. Iespējas ir visiem - gan spēlētājiem, kas tikko sākuši spēlēt, gan jaunajiem tiesnešiem, gan jaunajiem treneriem.

Uz tikšanos nākamajos ”Baltais kauss” posmos.

 Roberts Aseriņš

 

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!