Logo

“Baltais kauss” finālturnīrā piedalīsies 135 komandas

“Baltais kauss” finālturnīrā piedalīsies 135 komandas

No 1. līdz 4. jūnijam Rīgā un Salaspilī risināsies “Baltais kauss” finālturnīrs U10 un U11 vecuma grupu meiteņu un zēnu komandām. Turnīram pieteikušās 135 komandas no 35 pilsētām.

1.un 2. jūnijā notiks sacensības U10 grupās (2008. dzimšanas gads un jaunāki), 3. un 4. jūnijā – U11 grupās (2007. dzimšanas gads). Spēles notiks Elektrum Olimpiskajā centrā. Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamata pamatskolā, “Rīdzenes” un “Juglas” zālēs, kā arī Salaspils sporta namā.

Šosezon pirmie trīs posmi risinājās skolēnu brīvdienās. Trešā posma sacensībās martā piedalījās 150 komandas – tas ir sezonas rekordskaits.

“Baltais kauss” turnīros mazie basketbolisti sacenšas basketbola elementu stafetē, kā arī aizvada spēles uz zemajiem groziem (augstums 260-270 cm) ar 5. izmēra bumbām.

Spēles risinās 4x7 minūtes (laiks tiks apstādināts tikai katras ceturtdaļas pēdējā minūtē).

Komandā nedrīkst būt mazāk par 8 spēlētājiem. Katram spēlētājam jāizlaiž vismaz viena ceturtdaļa.

U10 grupā katrā komandā vienlaikus laukumā var būt četri spēlētāji.

Starp spēlēm tiks rīkotas dažādas stafetes un citas aktivitātes. Katrs dalībnieks saņems piemiņas velti no turnīra atbalstītājiem.

Turnīri U10 un U11 vecuma grupās, kuros sporta skolu, vispārizglītojošo skolu, sporta klubu un interešu pulciņu komandas iegūst pirmo oficiālo spēļu pieredzi,  risinās jau astoto sezonu.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!