Logo

"Basketbola Klase" aicina trenēties

Bērnu un jauniešu basketbola klubs "BASKETBOLA KLASE" ir neatkarīgs un ar savu filozofiju veidots basketbola projekts bērniem un jauniešiem neatkarīgi no viņu fiziskā vai kāda cita stāvokļa, etniskās piederības utt.

SEPTEMBRIS IR “BASKETBOLA KLASE” IEPAZĪŠANĀS MĒNESIS (BEZMAKSAS), kad jebkurš dalībnieks (zēns vai meitene) vecumā no 6. gadiem tiek AICINĀTS uz  treniņiem dažādos Rīgas rajonos (Ķengarags, centrs, Vecmīlgrāvis)!

Treneru filozofija "BASKETBOLA KLASE" ir sekojoša - treniņa pirmajos gados mēs lielu uzmanība pievēršam bērna vispusīgai fiziskai attīstībai un pozitīvas personības veidošanai. Treniņos ar basketbola uzdevumiem un vingrinājumiem (kā arī citu sporta veidu - futbols, florbols, rokasbumba, u.c.) nodrošinām interesantas un aizraujošas nodarbības. Ar katru apmācības gadu audzēkņi iemīl basketbolu un mēs kopīgi tuvojamies nospraustajiem mērķiem!

“BASKETBOLA KLASE” piedāvā:

1. Treniņi notiek gan latviešu, gan krievu valodas plūsmā dažādos Rīgas rajonos (Ķengarags, Rīgas centrs, Vecmīlgrāvis);

2. Komandas piedalās aizraujošas sacensībās (Latvijas un Eiropas mērogā);

3. Interesantas un kvalitatīvas vasaras un ziemas nometnes (gan Rīgā, gan Latvijā);

4. Regulāru basketbola spēles apmeklējumus (LBL, VTB līgas spēles);

5. Bezmaksas brīvdienu treniņus vecākiem (centra skolā);

6. Kopīgus komandas saliedēšanas pasākumus (Ziemassvētku pasākums, semināru rīkošana ar slavenu sportista piedalīšanos, u.c.).

Basketbola nodarbības  "BASKETBOLA KLASE" noris kopš 2011. g., apmācības programma ir SERTIFICĒTA ( IKVD - izglītības un kvalitātes valsts dienestā) un pats projekta īstenotājs (“Basketbola Klase") ir LICENZĒTS  RDIKSD (Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentā).

Sīkāku informāciju par “BASKETBOLA KLASE” treniņiem iespējams iegūt zvanot: 26722478 (kluba vadītājs: Kristaps Kozlovskis) vai rakstot: basketbola_klase@inbox.lv . Plašāku iekatu par “BASKETBOLA KLASE” jūs atradīsieti sociālajos tīkolos: Facebook  vai Instagram kontos.

NESTĀVI MALĀ, NĀC UN PIEVIENOJIES “BASKETBOLA KLASE”!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!