Logo

„Sportland pirmie soļi basketbolā”: noskaidroti visi finālisti

„Sportland pirmie soļi basketbolā”: noskaidroti visi finālisti

Noskaidroti tradicionālā pirmo klašu skolēnu konkursa “Sportland pirmie soļi basketbolā" finālisti, kuri 27. februārī Rīgā, O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā cīnīsies par galvenajām balvām.

Uzvarētāji iegūs iespēju doties ekskursijā uz Liepāju un satikties ar Kristapu Porziņģi. 1.-3. vietas ieguvējiem būs iespēja apmeklēt Latvijas valstsvienības treniņu un satikt spēlētājus. Visas klases, kas piedalīsies finālā, saņems balvā basketbola inventāru.

Konkursu “Sportland pirmie soļi basketbolā” Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar sporta apģērbu un inventāra tirgotājiem „Sportland” rīko jau ceturto gadu.

Priekšsacīkšu rezultāti

16. janvārī, Rugāju sporta centrā piedalījās 6 komandas. Finālsacensībām kvalificējās Rugājas novada vidusskolas komanda “Brašie” un Gulbenes sākumskolas komanda “Atsperītes”.

17. janvārī, Maltā piedalījās 17 komandas. Finālā iekļuva Dricānu vidusskolas komanda "Driču pirmie soļi", Daugavpils 12. vidusskolas "Tīģerīši" un divas Krāslavas pamatskolas komandas - "Sīksīši" un "Zibsnis".

19. janvārī Bauskā piedalījās 11 komandas. Finālā iekļuva Bauskas sākumskolas komandas “RE-LA-KO” un “Mazie profesori”, kā arī Jelgavas 4.vidusskolas “Ugunsbumbas”.

23. janvārī Talsos piedalījās 17 komandas. Finālā iekļuva Ventspils 4. vidusskolas komandas "Veiklie ventiņi" un "Vienmēr gatavi", Talsu 2.vidusskolas "TV2 1.a klase" un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas "Zelta zīle".

24. janvārī Saldū piedalījās 9 komandas. Finālā iekļuva Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas "Alternatīvie basketbolisti" un Tukuma 2.vidusskolas "Tīģeri".

30. janvārī Cēsīs piedalījās 20 komandas. Finālā iekļuva Cēsu Pilsētas vidusskolas "Pirāti", Valmieras sākumskolas "Jautrie draugi", Valmieras Viestura vidusskolas "Zibenīgie".

31. janvārī Siguldā piedalījās 11 komandas. Finālā iekļuva Ikšķiles vidusskolas "1.a - labākā!", Siguldas Pilsētas vidusskolas "SPV 1S" un Siguldas Pilsētas vidusskolas "1.a klase".

13. februārī O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā piedalījās 12 komandas. Finālā iekļuva Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola “Zibsnīši”, Ogres sākumskolas “Ašie ķipari” un Rīgas Centra Humanitārā vidusskolas “Bumbas pavēlnieki”.

Konkursā var piedalīties vispārizglītojošo skolu pirmo klašu komandas. Pusfinālā varēja startēt visa klase, finālā jāizveido komanda, kuras sastāvā ir 6 meitenes un 6 zēni. Klases biedri var piedalīties kā līdzjutēji (ja klasē ir mazāk bērnu, vai ir citāda zēnu un meiteņu proporcija, par to jāpaziņo organizatoriem, kuri lems par kārtību, kādā klase pildīs stafetes). Jāpiedalās arī audzinātājiem un/vai sporta skolotājiem!

Programmā – iesildīšanās vingrinājumi un 10 stafetes ar basketbola elementiem.

Klases, kuras neiekļuva finālā saņēma basketbola bumbas, katrs dalībnieks – suvenīrus no LBS.

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!