Logo

Jautra basketbola treniņnometne meitenēm

Jautra basketbola treniņnometne meitenēm

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga sadarbībā ar FIBA projektu “Her World Her Rules” no 5. līdz 8. janvārim rīko treniņnometni U10-U11 vecuma grupas meitenēm.

Sporta kompleksā “Ķeizarmežs” notiks praktiskās un teorētiskās basketbola nodarbības, kā arī peldēšana. Apmeklēsim basketbola spēles.

Nometnes mērķis: potenciāli garām meitenēm dot iespēju ieraudzīt savu vietu basketbolā –  attīstīties vidē, kur visas ir vienādā sportiskā līmenī ar līdzīgām spējām.

Dalībnieces: 12 potenciāli garas meitenes. Arī tās, kurām, iespējams, pagaidām nav interese nopietni spēlēt basketbolu. Ar nometnes palīdzību centīsimies ieinteresēt turpināt trenēties un spēlēt.

Ja Jums komandā ir meitenes, kuras atbilst šīs nometnes mērķauditorijai, lūgums iesniegt meiteņu vārdus līdz 15.decembrim (ieva.lejina@lbs.lv). Līdz 20. decembrim izskatīsim iesniegumus un nosūtīsim uzaicinājumus 12 dalībniecēm.

Tiks sarīkotas trīs nometnes, tāpēc, ja netiksiet apstiprināti uz  pirmo nometni, kandidatūru izskatīsim arī uz otro un trešo.

Dalībniecēm nometne ir bez maksas. LJBL apmaksā viesnīcu, ēdināšanu (brokastis, pusdienas, vakariņas), sporta zāli, baseinu, transportu u.c. nepieciešamo nometnes laikā.

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!