Logo

“Kārums kausa” izcīņas 3.posmā dalībnieku rekords

 “Kārums kausa” izcīņas 3.posmā dalībnieku rekords

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās ”Kārums kausa” izcīņas 3. posma turnīriem pieteicies komandu rekordskaits – 151! Spēles U10 grupās risināsies 14. martā, U11 grupās – 15. martā Salaspilī, Aizkrauklē, Madonā, Saldū un vairākās sporta zālēs Rīgā.

Informācija par turnīru, kā arī spēļu kalendārs un rezultāti atrodami www.basket.lv īpašajā “Kārums kausa” lapā. Tajā var nokļūt: VEF LJBL sadaļā nospiežot uz “Kārums kauss” logo vai pārlūkā ierakstot adresi www.karumskauss.lv

VEF LJBL jau septīto sezonu skolēnu brīvlaikos rīko turnīru seriālu U10 un U11 vecuma grupās meitenēm un puišiem (2006.dzimšanas gads un jaunāki), kurā sporta skolu, vispārizglītojošo skolu, sporta klubu un interešu pulciņu komandas var iegūt pirmo oficiālo spēļu pieredzi.

Mazie basketbolisti sacenšas basketbola elementu stafetē (dalībniekiem pieejama video paraugdemonstrācija), kā arī aizvada vairākas spēles uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5.izmēra bumbām.

Spēles risinās 4x8 minūtes (laiks tiek apstādināts tikai katras ceturtdaļas pēdējā minūtē).

Komandā nedrīkst būt mazāk par 8 spēlētājiem. Katram spēlētājam jāizlaiž vismaz viena ceturtdaļa.

U10 grupā katrā komandā vienlaikus laukumā var būt četri spēlētāji.

Starp spēlēm notiek dažādas stafetes un citas aktivitātes. Katrs dalībnieks saņem piemiņas velti no turnīra atbalstītājiem.

Pirmie divi posmi notikuši 13 Latvijas pilsētās.

“Kārums” kausa finālturnīrs paredzēts 1.-4.jūnijā Rīgā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!