Logo

Kārums kauss noslēdzies ar lielajiem fināliem

Kārums kauss noslēdzies ar lielajiem fināliem

1.un 2.jūnijā Ogrē, Salaspilī un Rīgā (Elektrum Olimpiskajā centrā) risinājās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās ”Kārums” kausa izcīņas finālposma turnīri U10 grupas meiteņu un puišu komandām, bet 3. un 4. jūnijā Rīgā – Elektrum Olimpiskajā centrā, “Juglā”, “Rīdzenē” un “Daugavas” sporta namā – notika sacensības U11 grupas komandām.

Finālposmā, kurā var piedalīties komandas, kas sezonas laikā startējušas vismaz vienā posmā, piedalijās 120 komandas no visiem Latvijas reģioniem. Šosezon trešajā posmā martā tika fiksēts dalībnieku rekordskaits – turnīros piedalījās 151 komanda.

Informācija par turnīru, kā arī spēļu kalendārs un rezultāti atrodami www.basket.lv īpašajā “Kārums kausa” lapā. Tajā var nokļūt: VEF LJBL sadaļā nospiežot uz “Kārums kauss” logo vai pārlūkā ierakstot adresi www.karumskauss.lv

VEF LJBL jau septīto sezonu skolēnu brīvlaikos rīko turnīru seriālu U10 un U11 vecuma grupās meitenēm un puišiem (2006.dzimšanas gads un jaunāki), kurā sporta skolu, vispārizglītojošo skolu, sporta klubu un interešu pulciņu komandas var iegūt pirmo oficiālo spēļu pieredzi.

Mazie basketbolisti sacenšas basketbola elementu stafetē, kā arī aizvada vairākas spēles uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5.izmēra bumbām.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!