Logo

Labi mācies? Atsūti liecību, jo vēlamies Tevi apsveikt!

Labi mācies? Atsūti liecību, jo vēlamies Tevi apsveikt!

Sveicam visus LJBL dalībniekus ar mācību gada noslēgumu, bet, ja priekšā vēl kāds eksāmens, vēlam to veiksmīgi nokārtot un doties pelnītā atpūtā!

Šīs laiks bijis izaicinājums ne tikai sportā, bet arī izglītības jomā - attālinātas mācības, neskaitāmas zoom stundas un pārbaudes darbi, kā arī neierasta komunikācija ar klases un komandas biedriem. Taču zinām, ka Jaunatnes līgas sportisti spēj paveikt visu, pielāgojoties apstākļiem un sekmīgi noslēdzot mācību gadu.

Kaut arī otro gadu pēc kārtas nāksies iztikt bez interesantās vizītes Saeimā, tradīcijas ir jāturpina!

Arī šogad Latvijas Jaunatnes basketbola līgas komanda vēlas godināt tos, kuri ne tikai centīgi sportojuši, bet arī cītīgi un labi mācījušies. Tāpēc aicinām iesūtīt savas  liecības, lai mēs varētu priecāties kopā ar jums!

Vērtēšanas kritēriji:

Tavu liecību pieņemsim, ja šosezon esi bijis licencēts LJBL čempionāta spēlētājs, ja mācies no 5. līdz 12. klasei un Tavas sekmes visos mācību priekšmetos novērtētas ar atzīmi, nevis aprakstu. Neviena atzīme liecībā nedrīkst būt zemāka par 7 – ne pirmajā, ne otrajā semestrī, ne arī gada vērtējumā!

Liecību līdz 5. jūnijam sūti: elvijs.miculis@lbs.lv, Ja liecība atbildīs kritērijiem, sagatavosim Tev īpaši izstrādātu atzinības rakstu par paveikto!

Lai mums visiem lieliska un sportiska vasara!

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!