Logo

LBS piedāvā lekcijas basketbola treneriem un studentiem

LBS piedāvā lekcijas basketbola treneriem un studentiem

Latvijas Basketbola savienība sadarbībā ar RTU Rīgas Biznesa skolu (RBS) basketbola treneriem un augstskolu studentiem, kuri nākotnē plāno kļūt par basketbola treneriem, piedāvā divas interesantas nodarbības – 10. un 15 novembrī ar lekcijām uzstāsties Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Luka Banki un RBS lektore Inese Muzikante! 

10. novembrī no plkst. 15.00 līdz 17.00 ar lekciju "Up-tempo basketball: how to play with pace" uzstāsies Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki, kurš saturu īpaši gatavojis jaunatnes treneriem.

15. novembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 13.00 klausītājus uzrunās psiholoģijas doktore RBS lektore Inese Muzikante. Lekcijas tēma: "Labi līderi domā "mēs".”

Aicinām pieteikties gan basketbola trenerus, gan augstskolu studentus, kuriem ir interese par basketbolu un trenera profesiju. 

Lekciju dalībniekiem pēc nodarbībām būs iespēja saņemt arī apliecinošu sertifikātu ar noteiktu stundu skaitu (sertifikāts tiek piešķirts, ja apmeklētas abas lekcijas). 

Zemāk pievienota saite, kuru aicinām aizpildīt visiem interesentiem. Ir iespēja pieteikties arī uz konkrētu lekciju. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeJE2IHLZBhK8n3cdjwBLZq4HI56Qp1Yumnrc8XzPesfkjW2A/viewform?usp=sf_link

Lekcijas norisināsies tiešsaistē (Zoom). Saiti semināra dalībnieki saņems dienu pirms lekcijas sākuma norādītajos e-pastos. 

Dalība bez maksas!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!