Logo

LBS sadarbībā ar “Maxima Latvija” atklāj trīs āra basketbola grozus, mudinot būt sportiskiem un veseliem

LBS sadarbībā ar “Maxima Latvija” atklāj trīs āra basketbola grozus, mudinot būt sportiskiem un veseliem

Biedrības “Latvijas Basketbola savienība” Jaunatnes Basketbola līgas (LJBL) komanda sadarbībā ar “Maxima Latvija” Latvijas pilsētās uzstāda āra basketbola grozus, sagādājot iespēju sportot gan jaunajiem basketbolistiem, gan ikvienam, kas vēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm arī noteikto ierobežojumu periodā. 

LJBL komanda aizpagājušajā nedēļā pirmo īpašā dizaina “Maxima Latvija” basketbola grozu atklāja Valmieras SOS bērnu ciematā, bet otrais Lielās Talkas dienā tika prezentēts Jaunpils pagasta Viesatu ciema iedzīvotājiem (atklāšanas pasākumi noritēja ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus). Trešais grozs tiks atklāts jau drīzumā Īslīces SOS bērnu ciematā, process tiks turpināts un īpašā dizaina grozi drīz būs redzami arī citur Latvijā. 

Valmieras SOS bērnu ciemata direktors Edijs Pētersons stāsta: "Uzstādītais grozs sniedz iespēju aktīvi pavadīt brīvo laiku visiem kopā, neizejot tālu no mājām. Groza atklāšanas pasākums bērnos atstāja pozitīvas emocijas, novērojām veselīgu sacensību garu, smieklus un dzīvesprieku visa vakara garumā. Esam tiešām priecīgi redzēt, kā bērni izklaidējas, spēlējot basketbolu vai vienkārši pamētājot bumbu. Paldies Latvijas Basketbola savienībai par lietderīgo dāvanu un kopā pavadīto laiku."

Āra basketbolu grozu uzstādīšana dažādās Latvijas pilsētās kļuvusi par lielisku Basketbola savienības tradīciju, un šajos gados uzstādīto grozu skaits varētu būt pārsniedzis 30. 

“Grozu uzstādīšana apliecina mūsu vēlmi palīdzēt Latvijas iedzīvotājiem būt sportiskiem un veseliem, mudinot ar fiziskām aktivitātēm ikdienā uzlabot sportisko formu un veselību. Esam pamanījuši, ka vietās, kur tiek uzstādīts grozs, sportot gribētāji vienmēr atrodas! Ticu, ka tagad, sadarbojoties ar Maxima Latvija, spēsim darboties ar vēl lielāku jaudu, grozus atklājot arvien jaunās pilsētās, novados un ciematos,” uzsver LJBL prezidents Māris Martinsons.

“Esam priecīgi, ka, iesoļojot divdesmitgadē, kopš darbojamies Latvijā, varam turpināt rūpēties par Latvijas ģimeņu labklājību, kā arī dot iespēju bērniem un jauniešiem aktīvi pavadīt laiku un socializēties drošā veidā. Trīs uzstādītie grozi Latvijas pilsētās ir tikai neliela daļa no plānotajām aktivitātēm, kas paredzētas ar mērķi attīstīt un pilnveidot jauno basketbolistu prasmes. Vēlamies padarīt šo sporta veidu pieejamāku ikkatram un ļaut uzmirdzēt jaunajiem talantīgajiem basketbolistiem”, stāsta „Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!