Logo

LBS sadarbībā ar "Maxima Latvija" uzsāk piecu izglītojošu tiešsaistes lekciju ciklu

LBS sadarbībā ar
Biedrības “Latvijas Basketbola savienība” Jaunatnes Basketbola līgas (LJBL) komanda sadarbībā ar “Maxima Latvija” uzsāk izglītojošu tiešsaistes lekciju ciklu, iekļaujot tajā dažādas mūsdienīgas un saistošas tēmas ikvienam potenciālajam klausītājam - treneriem, jauniešiem un jaunajiem sportistiem, viņu vecākiem, kā arī jebkuram citam interesentam. 

Piecu dažādu tiešsaistes lekciju programma norisināsies visa mēneša garumā, ik nedēļu aizvadot vienu lekciju. Lektori ir savas nozares profesionāļi, kuri dalīsies reālos un ikdienišķos piemēros, kā arī uz pētījumiem balstītos faktos.

Pirmā lekcija jau šodien - 12. maijā, kuras ietvaros pediatre-miega speciāliste Marta Celmiņa stāstīs par miega kvalitātes nozīmi sportista karjeras attīstībā. Pirmā lekcija noritēs šodien - 12. maijā plkst. 18.00 “Basketbols” konta Facebook tiešraidē. Lekcijas ietvaros pediatre-miega speciāliste Marta Celmiņa stāstīs par miega kvalitātes nozīmi sportista karjeras attīstībā. 

19. maijā plkst. 18.00 Olimpietis, Latvijas rekordists 400m distancē, RSU uztura un sporta katedras docētājs un SIA “Advenced” nutrition” vadītājs Jānis Leitis iepazīstinās skatītājus ar uztura nozīmi dažādos vecuma posmos, 

26. maijā plkst. 18.00 diskusijā tiksies basketbolistes Ieva Pulvere un Karlīne Pilābere, viņu sarunas tēma būs “Sieviete-Profesionāla sportiste-Mamma", diskusiju moderēs sporta komentētājs Emīls Caune. 

2. jūnijā plkst. 18.00 ārsts-kardiologs, profesors Oskars Kalējs, kurš dalīsies pārdomās par to, ka ne visu jauniešu attīstība norit vienlīdz strauji jeb kā mums pa ceļam nevienu nepazaudēt, lekcijas laikā uzsverot ļoti būtiskas nianses, kas jāievēro treniņu un augšanas procesos. 

Noslēdzošā cikla lekcija diskusijas formātā plānota 9. jūnijā, kurā tiks stāstīts par izdegšanu un ar to saistītajiem riskiem gan sportā, gan ikdienas dzīvē un profesionālajā karjerā. 

Visu lekciju tiešraides varēsiet vērot mūsu “Basketbols” Facebook lapā, uzdodot arī savus jautājumus tiešsaistē! Būsim sportiski un zinoši! Tiekamies!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!