Logo

Līdz 19.maijam var pieteikties “Kārums kausa” izcīņas finālposmam

Līdz 19.maijam var pieteikties “Kārums kausa” izcīņas finālposmam

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās ”Kārums” kausa izcīņas finālposma turnīri U10 grupas komandām risināsies 1. un 2. jūnijā Rīgā un Salaspilī, U11 grupas komandām – 3. un 4. jūnijā Rīgā. Pieteikšanās termiņš – 19. maijs plkst.12:00, pieteikumus sūtīt karlis.loks@lbs.lv

Finālturnīrā var piedalīties komandas, kas sezonas laikā startējušas vismaz vienā posmā.

Pirmie trīs posmi notikuši 13 Latvijas pilsētās. Trešajā posmā martā tika fiksēts dalībnieku rekordskaits – turnīros piedalījās 151 komanda.

Informācija par turnīru, kā arī spēļu kalendārs un rezultāti atrodami www.basket.lv īpašajā “Kārums kausa” lapā. Tajā var nokļūt: VEF LJBL sadaļā nospiežot uz “Kārums kauss” logo vai pārlūkā ierakstot adresi www.karumskauss.lv

VEF LJBL jau septīto sezonu skolēnu brīvlaikos rīko turnīru seriālu U10 un U11 vecuma grupās meitenēm un puišiem (2006.dzimšanas gads un jaunāki), kurā sporta skolu, vispārizglītojošo skolu, sporta klubu un interešu pulciņu komandas var iegūt pirmo oficiālo spēļu pieredzi.

Mazie basketbolisti sacenšas basketbola elementu stafetē, kā arī aizvada vairākas spēles uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5.izmēra bumbām.

Spēles risinās 4x8 minūtes (laiks tiek apstādināts tikai katras ceturtdaļas pēdējā minūtē).

Komandā nedrīkst būt mazāk par 8 spēlētājiem. Katram spēlētājam jāizlaiž vismaz viena ceturtdaļa.

U10 grupā katrā komandā vienlaikus laukumā var būt četri spēlētāji.

Starp spēlēm notiek dažādas stafetes un citas aktivitātes. Katrs dalībnieks saņem piemiņas velti no turnīra atbalstītājiem.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!