Logo

LJBL 27. sezonas izcilniekus sveic Saeimā

LJBL 27. sezonas izcilniekus sveic Saeimā

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija otrdien, 4.jūnijā devās tradicionālajā vizītē uz Saeimu, kur Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveica sezonas labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus, kā arī tos jaunos basketbolistus, kuri treniņus un spēles pratuši savienot ar labām sekmēm mācībās.

Par sezonas labākajiem absolventiem – Valdemāra Baumaņa kausa ieguvējiem – Latvijas Basketbola savienības Jaunatnes komisija atzinusi Cēsu sporta skolas un BJBS “Rīga/Rīdzene” audzēkni Māru Moti un BJBS “Rīga/DSN” audzēkni Artūru Žagaru.

Par LJBL 2018./2019. gada sezonas treneriem atzīti) Arkādijs Bajārs (Talsu Sporta skola), Evija Brokāne (Valmieras Bērnu sporta skola), Ainārs Čukste (BJBS Rīga/ Rīdzene), Raimonds Feldmanis (VEF Skola), Egita Lāce (Liepājas Sporta spēļu skola), Ingūna Markūne (Rīgas 3. BJSS), Ilgonis Pīlāgs (BS “Rīga”), Matīss Vārna (Mārupes SC), Mudīte Zandere (BK “Kolibri”) un Oskars Zurkovs (“Rīga/DSN”).

Par LJBL sezonas tiesnešiem atzīti Kristiāns Eglītis, Olafs Ozols un Edgars Pavlovskis.

Atzinības rakstus par prasmi savienot basketbola treniņus un spēles ar labām sekmēm mācībās (liecībā neviena atzīme nav zemāka par 7) nopelnījuši 120 LJBL dalībnieki, no kuriem vizītē Saeimā ierobežotās vietas dēļ diemžēl varēja piedalīties tikai 100 (netikušie Atzinības rakstus var saņemt LBS birojā).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!