Logo

LJBL 28. sezonu ievada U12 un U13 grupu turnīri

LJBL 28. sezonu ievada U12 un U13 grupu turnīri

15. un 16. septembrī Daugavpilī, Dricānos, Gulbenē, Liepājā, Līvānos, Madonā, Rīgā, Saldū, Smiltenē un Tukumā notiks Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 28. sezonas pirmie sabraukuma turnīri U12 un U13 grupās meiteņu un puišu komandām.

Kopumā LJBL dalībnieku skaits šosezon pieaudzis par nepilniem 10 procentiem – čempionātam 14 grupās pieteikušās 388 komandas.

Sezonas laikā LJBL rīkos arī tradicionālos “Baltais kauss” turnīrus U10 un U11 grupās, kā arī NBA Junioru līgas turnīrus vispārizglītojošo mācību iestāžu komandām, kas šogad pirmo reizi risināsies divās vecuma grupās.

Vecākajās grupās LJBL čempionāts sāksies 22. septembrī.

1992. gada decembrī dibinātā Latvijas Jaunatnes basketbola līga ir vecākās jauniešu sacensības neatkarīgajā Latvijā. Katru gadu tajā pirmo spēļu praksi iegūst un meistarībā aug valsts jaunatnes izlašu dalībnieki.

2019. gadā Latvija būs vienīgā valsts Eiropā, kas Eiropas jaunatnes čempionātos visās sešās grupās būs pārstāvēta augstākajā divīzijā un ar abām – gan puišu, gan meiteņu komandām – piedalīsies U19 Pasaules kausa izcīņā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!