Logo

LJBL: aicinām atbalstīt vienotas tiešraižu platformas izveidi!

LJBL: aicinām atbalstīt vienotas tiešraižu platformas izveidi!

Lai nodrošinātu iespēju visas LJBL spēļu tiešraides pārraidīt vienuviet, aicinām atbalstīt vienotas platformas izveidi Latvijas Jaunatnes basketbola līgas Youtube kontā, nospiežot abonēšanas ikonu mūsu profilā. Tā būtu izdevība redzēt un sekot līdzi ne tikai savu komandu rezultātiem, bet arī ērti piekļūt un redzēt  citu komandu spēles visās vecuma grupās, kuras vien tiek nodrošinātas tiešraide.  

Lai to paveiktu, lapai nepieciešami 1000 abonenti/sekotāji. Brīdī, kad tiks sasniegts nepieciešamais abonentu skaits, ikvienam konkrētās komandas vai organizācijas spēļu operatoram būs iespēja pārraidīt spēli no LJBL Youtube konta.  

Kāpēc nepieciešama šāda platforma?  

  • Ērta piekļuve ikvienai pārraidītajai spēlei visās vecuma grupās 

  • Seko līdzi ne tikai savu, bet arī citu spēļu rezultātiem 

  • Pārraidītās spēles tiek saglabātas LJBL Youtube profilā, ikviens interesents tās varēs noskatīties arī pēc tam, ja tiešraides laikā tas nebūs izdevies 

  • Lielisks mācību materiāls treneriem un sportistiem - analizē kļūdas, uzslavē spēlētājus par labām epizodēm, iespēja vēlreiz apskatīt spilgtākos momentus 

Kā iesaistīties un palīdzēt? 

Viss kas jums jāizdara, jāatver zemāk norādītā saite un jānospiež - subscribe/abonēt! 

Aicināti iesaistīties gan spēlētāji, bērnu vecāki, treneri un ikviens sporta interesents un entuziasts. 

*Informāciju, kā izmantot platformu un tajā pārraidīt spēles, nosūtīsim sporta skolām un to pārstāvjiem brīdī, kad būsim ieguvuši nepieciešamo sekotāju/abonentu skaitu! 

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!