Logo

LJBL: ceturtdien un piektdien startē "Balcia Mini kauss"

LJBL: ceturtdien un piektdien startē

17. un 18. martā piecpadsmit Latvijas pilsētās notiks Latvijas Jaunatnes basketbola līgas sabraukuma turnīri zēnu un meiteņu komandām U10 un U11 vecuma grupās – “Balcia Mini kausa” izcīņa.

LJBL tradicionāli rīkotā Mini kausa izcīņa ir iespēja jaunākajiem basketbolistiem un jaunajiem basketbola tiesnešiem iegūt pirmo oficiālo sacensību pieredzi. Galvenais mērķis – laukumā salīdzināt savas prasmes ar vienaudžiem, krāt pozitīvas emocijas un stimulu turpmākajiem treniņiem. Sacensības atsākas pēc divu gadu piespiedu pārtraukuma “Covid-19” pandēmijas dēļ.

Turnīram pieteikušās vairāk nekā 100 komandas, spēles norisināsies 15 pilsētās. 

17.martā notiks sacensības U10 vecuma grupas komandām (2012. gadā dzimušie bērni un jaunāki), bet 18. martā startēs U11 grupas komandas (2011. gadā dzimušie). 

Mazie basketbolisti sacentīsies basketbola tehnikas elementu stafetē (jāpiedalās visiem pieteiktajiem spēlētājiem; noteikumus skat. Nolikumā), kā arī aizvadīs vairākas spēles (4x7 minūtes; spēles laiks tiek apstādināts tikai pie soda metieniem un katras ceturtdaļas pēdējā minūtē) uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5. izmēra bumbām.

U10 grupā spēles notiek formātā 4x4.

Specifiskos noteikumus un ierobežojumus skat. Nolikumā.

“Balcia Mini kausa” 2. posma turnīri paredzēti 21. un 22. maijā.

Aicinām atbalstīt jaunos sacensību dalībniekus un būt iecietīgiem pret viņu kļūdām – šie būs  viņu pirmie soļi lielajā basketbolā!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!