Logo

LJBL dalībnieki 4. jūnijā dodas uz Saeimu – piesakies!

LJBL dalībnieki 4. jūnijā dodas uz Saeimu – piesakies!

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija otrdien, 4.jūnijā plkst.12:00 dosies tradicionālajā vizītē uz Saeimu, kur Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveiks sezonas labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus, Rīgas Biznesa skolas stipendijas ieguvēju, kā arī tos jaunos basketbolistus, kuri treniņus un spēles pratuši savienot ar labām sekmēm mācībās.

Lai varētu pretendēt uz līdzdalību šajā pasākumā  LJBL dalībniekam vai dalībniecei

līdz 2.jūnijam, plkst.12:00liecības kopija jāiesniedz LBS birojā (Ieriķu iela 3) vai jāiesūta ieskenēta (karlis.loks@lbs.lv).

Pēc Liecību iesniegšanas jāsagaida apstiprinājums par dalību līdz 3.jūnijam. 

Kritēriji:

1. Liecības tiek pieņemtas no skolēniem, kas mācās no 5. līdz 12. klasei (sekmes visos priekšmetos liecībā novērtēti ar atzīmi nevis aprakstu).

2. Neviena atzīme liecībā, jebkurā no vērtējamajiem priekšmetiem, nav zemāka par 7 (tas attiecas uz pilnīgi visām atzīmēm - pirmā semestra, otrā semestra, kā arī kopējo gada atzīmi).

3. Skolēnam ir jābūt licencētam LJBL  dalībniekam - šajā sezonā vismaz piecas spēles kādā no LJBL pieteiktajām komandām).

4. Ņemot vērā to, ka Saeimas namā varam uzņemt ierobežotu dalībnieku daudzumu, apstiprinājumu saņems 100 bērni – tie, kuri pieteikumus būs atsūtījuši visātrāk.

Iesniedzot liecības (kopijas), obligāti jānorāda:

-          skolēna vārds un uzvārds;

-          personas kods (nepieciešams Saeimas caurlaidei);

-          skolēna vai vecāka telefona numurs un e-pasts, uz kuru var sūtīt sīkāku informāciju par pasākumu.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!