Logo

LJBL fināli’2018: Sportland U15 grupā zināmi pusfinālisti

LJBL fināli’2018: Sportland U15 grupā zināmi pusfinālisti

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas Sportland U15 grupas finālturnīrā Ogrē jau pirmajā sacensību dienā kļuva zināmas visas četras komandas, kas sestdien. 5. maijā, cīnīsies pusfinālā. Svētdien finālspēli no plkst.15:30 translēs Best4sport TV.

Sestdien  priekšpusdienā notiks pēdējās grupu turnīru spēles, noskaidrojot pusfināla pārus. Sestdien vakarā notiks pusfināli par 1.-4. un 5.-8.vietu, bet svētdien, 6. maijā finālspēles par vietām un uzvarētāju apbalvošana.

A grupā pa divām uzvarām sestdien izcīnījaBJBS “Rīga” (1. vieta pamatturnīrā) un Ādaži (5.), kas principiālākajā spēlē ar 67:37 pieveica BJBS “Rīga/Jugla” (4.). Divus zaudējumus piedzīvoja arī BJBS “Rīga/DSN” (8.).

B grup pa divām uzvarām Rēzeknes “Ezerzeme”/BJSS (2.) un “VEF skolai” (6.), kas izšķirošajā cīņā par vietu pusfinālā ar62:59 pieveica BJBS “Rīga/DSN FM3” (3.). Divi zaudējumi arī BS “Ogre” (7.) komandai.

No 20. līdz 22. aprīlim Madonā notika pārspēļu turnīrs, kurā sešas komandas cīnījās par tiesībām 2019. gada sezonā spēlēt U16 grupas Superlīgā. Divas ceļazīmes uz augstāko sabiedrību ieguva Nacionālās līgas Austrumu zonas labākās komandas Madona (5 uzvaras) un BJBS “Rīga-2” (4), kas apsteidza Nacionālās divīzijas Rietumu uzvarētāju Saldus komandu (3), kā arī pa vienai uzvarai izcīnījušās komandas BJBS “Rīga/Pārdaugava” (11. vieta Superlīgā), Bauska (2. vieta Rietumos) un BJBS “Rīga/A.Kraukļa VEF BS” (12. vieta Superlīgā).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!